اتصالات جوشی ساجدلیست قیمت کارخانه اتصالات جوشی ساجد

اتصالات جوشی در قسمت های مهم سیستم لوله کشی صنعتی شامل : شاخه گذاری ، تغییر قطر و یا تغییر جهت لوله ها کاربرد حائز اهمیتی دارد . این اتصالات بر اساس کاربرد و نوع اتصال در خط لوله تقسیم بندی می شوند .
نقش بارز اتصالات جوشی ایجاد ارتباط میان قطعات می باشد که با توجه به جوش های به کار رفته در این قطعات از درجه اطمینان بالایی برخوردار هستند .
از میان انواع اتصالات جوشی می توان از اتصالات لب جوش ، سوکت ولد و رزوه ای نام برد . از انواع کاربرد اتصالات می توان به  درپوش ، سه راهی کاهنده ، سه راهی هم انداره ، تبدیل کاهنده هم مرکز و غیر هم مرکز ، انواع زانویی شامل 90 درجه ، 45 درجه و 180 درجه اشاره کرد .
از میان تعدد بالای شرکت های تولید کننده اتصالات جوشی داخلی و خارجی ، می توان از اتصالات جوشی ساجد ، نمونه ای از بزرگترین و معتبرترین واحدهای تولیدی اتصالات جوشی در مقیاس داخلی با نشان استاندارد اشاره کرد .

اتصالات جوشی ساجد

شایان ذکر است واحد تولیدی داخلی ساجد  با بهره گیری از سالها اندوخته فنی ، فناوری و تکنولوژی روز دنیا و به کار گیری ماشین آلات تمام اتوماتیک و مهندسین کارآزموده ایرانی ، خدمات خود را به صنعت گاز کشور عزیزمان ایران ارائه می نماید .
واحد تولید صنعتی ساجد مفتخر به تولید در تیراژ بالا هم راستا با منترل کیفیت دقیق محصولات و حک علامت استاندارد بر روی تمامی قطعات به طور جداگانه می باشد .
از لوله و اتصالات گازی شرکت ساجد در خطوط لوله ، صنایع گاز و پتروشمی ، شبکه گاز رسانی شهری و … استفاده می گردد .

کارخانه اتصالات جوشی ساجدفروش اتصالات جوشی مانیسمان ساجد خریداتصالات فولادی جوشی ساجد

به لطف الهی و همت بلند کارششناسان خطوط تولید اتصالات ساجد بر آن شدیم تا با تولید انبوه ، کاهش قیمت لوله و اتصالات جوشی گازی را برای مردم عزیز کشورمان به ارمغان آوریم .
در اتصالات جوشی گاز در کنار لئله های گازی ، به نوعی از اتصالات با نام اتصالات لوله گازی نیاز می باشد .
اتصالات جوشی در 2 نوع پلیمری و فلزی ساخته می شوند . از انواع این قطعات می توان به بست، تبدیل، کپ عدسی و تخت، سردنده ، سه راه و زانو نام برد. با افتخار به معرفی محصولات اتصالات جوشی ساجد می پردازیم :

نمایندگی اتصالات جوشی ساجد

  • زانویی 45 درجه : نوعی اتصال جوشی است که برای تغییر مسیر لوله کشی و انحراف آن با زاویه 45 درجه به کار می رود .
  • زانئیی 90 درجه : کاربردی مشابه زانویی 45 درجه دارد، با این تفاوت که از این اتصال جوشی برای تغییر مسیر لوله کشی با زاویه 90 درجه استفاده می شود .
  • تبدیل : شامل دو نوع تبدیل هم مرکز و غیر هم مرکز می باشد . در تولید تبدیل هم مرکز ، محور مرکزی ، دو سر اتصال در یک راستا قرار می گیرد .
  • سه راهی جوشی : از پر مصرف ترین اتصالات جوشی می توان به سه راهی جوشی اشاره کرد که در ایجاد انشعاب مسائی و غیر مساوی در مسیر لوله کشی کاربرد ویژه ای دارد .
  • سردنده : جهت ایجاد رابط برای متصل کردن اتصالات جوشی به اتصالات رزوه ای مانند شیر گاز ، از سردنده جوشی استفاده می شود .
  • کپ : جهت انسداد و کور کردن خطوط لوله یا اتصالات در صنایع مختلف آب ، گاز ، بخار و هوا می توان از کپ بهره گرفت .
[تعداد: 5    میانگین: 4.8/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *