اتصالات جوشی سحر قیمت اتصالات جوشی سحر نمایندگی اتصالات جوشی سحر فروش اتصالات جوشی سحر

اتصالات جوشی سحر
گروه تولیدی فعالیت خود با تولید زانوهای جوشی در سال 1380 در شهرک رضویه تهران آغاز نمود. این شرکت از جمله پیشگامان صنعت اتصالات جوشی گاز در ایران می باشد و دارای 12 سال سابقه در تولید انواع اتصالات جوشی گاز می باشد.

از جمله فعالیت های این شرکت واردات، تهیه و پخش انواع اتصالات جوشی به شرح زیر می باشد:
  • زانوهای مانیسمان و درزدار
  • سه راهی مانیسمان و درز دار
  • سردنده های مانیسمان و درز دار
  • تبدیل های مانیسمان و درز دار
  • کپ و نیپل و انواع بست پایه دار و معمولی و زرد
اتصالات جوشی تولید شده از جنس کربن استیل، استنلس استیل، ضد سایش و خوردگی
سایر محصولات تولید از 2/1 اینچ الی 84 اینچ می باشد. از جمله محصولات جوشی شامل زانوی 45، زانوی 90، سه راه و سه راه تبدیلی، سه راهی صاف، سه راهی کج می باشد.
زانو 90 درجه درزدار : این نوع اتصالات درز دار ورق های ضخامت داری هستند که با جوش بصورت لوله شکل داده می شوند و سپس با دستگاه های مربوطه تبدیل به اتصالات زانویی را هر نوع دیگری می شوند این نوع اجناس عموما بعنوان اتصالات فشار ضعیف مورد استفاده قرار می گیرند.

سه راهی مانیسمان: اتصالات آهنی به عنوان رابط، انشعاب دهنده، تقسیم کننده، متصل کننده، تغییر دهنده مسیر حرکت لوله، کاهنده سایز و انسداد کننده جهت عبور سیالات مایع و گازی مورد استفاده قرار می گیرد.
سه راه ها به عنوان انشعاب گیرنده در خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرد. سه راه ها در رده های SCH80-SCH160-SGP STD-SCH20- SCH40 تولید می شود. در این نوع سه راه سه سمت آن با هم برابر می باشند که در اصطلاح سه راه مساوی می گویند.
سردنده مانیسمان: سردنده یک لوله، که یکسر آن دنده شده می باشد و سر دیگر آن قابلیت جوش را دارا می باشد. سردنده ها به صورت BSP-NPT می باشد که رایج ترین NPT می باشد منظور از BSP-NPT نوع دنده (رزوه) می باشد که هر کدام دارای استاندارد خاص می باشد.
کاربرد سردنده برای اتصال دادن خطوط لوله به یک شیر برای قطع یا وصل کردن برای مصرف کننده می باشد.
کپ و نیپل:

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *