اتصالات جوشی سپاهان خرید اتصالات جوشی سپاهان

اتصالات جوشی سپاهان :

اتصالات جوشی چیست ؟

اتصالات جوشی ، به قطعاتی گفته می شود که در لوله کشی به کمک جوش و عملیات جوشکاری لوله ها را به وصل می کند .

در چه زمانی از اتصالات جوش استفاده می شود :

1 . مواقعی پیش می آید که در سیستم لوله کشی نیاز است سایز لوله ها  تغییر کند ، در این مواقع برای اتصال دو لوله ی غیر هم اندازه از اتصالات جوشی استفاده می شود .

2 . در مواقعی که نیاز است از یک لوله انشعاب گیری انجام شود . در این صورت در محل اتصال انشعابات از اتصالات جوشی استفاده می شود .

3 . در مواقعی که در طراحی سیستم لوله کشی ، تغییر مسیر لوله پیش بینی شده است ، در محل  تغییر مسیر از اتصالات جوشی و معمولا از نوع زانویی آن استفاده می شود .

4 . در محل انسداد لوله . یعنی مواقعی که لوله را مسدود می کنیم .

 

اتصالات جوشی سپاهان :

مثل همیشه نام سپاهان در زمینه ی تولید اتصالات جوشی هم می درخشد .

اتصالات جوشی سپاهان ، از مواد مرغوب و با بهترین روش ها ساخته می شوند . از این رو شرکت سپاهان در این مورد هم توانسته است اطمینان و رضایت خریداران را به خود جلب کند و نام سپاهان به یک نام آشنا و مطمین تبدیل شده است .

در مجموعه ی سپاهان علاوه بر کیفیت ، همیشه بهترین قیمت لحاظ شده و از این حیث می توان به خریداران عزیز این اطمینان را داد که انتخاب سپاهان ، یک گزینه ی درست است .

خرید اتصالات جوشی سپاهان

سایز اتصالات جوشی سپاهان :

اتصالات جوشی سپاهان تا سایز 12 اینچ تولید می شوند . پس می تواند پاسخگویی انواع لوله کشی باشد .

امروزه اتصالات جوشی به عنوان پرکاربردترین نوع اتصالات حتی در مقایسه با اتصال دنده ای شناخته می شود .

نوع جوش در اتصالات جوشی ، به مواد تشکیل دهنده ی اتصالات و لوله و یا پایپینگ جوشی بستگی دارد .

مهمترین نوع اتصالات جوشی در لوله کشی انتقال سیالات ، را می توان به شکل زیر دسته بندی کرد :

1 . اتصالات پلی پروپلین 2. اتصالات پلی اتیلن 3 . جوش نقره 4 . اتصالات چدنی و سربی 5 . اتصالاتی خاص در صنایع فلزات رنگی و …

اتصالات جوشی در لوله کشی انتقال گاز :

برای این نوع اتصالات از ذوب کردن محل تماس دو قطعه استفاده می شود به این شکل که یک صفحه حاوی المنت بین دو قطعه قرار می گیرد و وقتی قطعات به اندازه ی کافی ذوب شدند ، صفحه کنار می رود و قطعات به هم می چسبند .

اتصالات جوشی در صنعت گاز به دو گروه زیر تقسیم می شوند :

1 . اتصالات جوشی درز دار

2 . اتصالات جوشی بدون درز یا اتصالات جوشی مانیسمان

اتصالات درز دار : این نوع اتصالات به دلیل وجود دو درز جوشی معمولا مقاومت نسبت به نوع بدون درز کمتر است و به طور معمول برای این کار از قسمتی از خود لوله استفاده می شود . به این منظور به کمک ابزار مناسب لوله ، را به شکل دلخواه در می آوردند .

اتصالات بدون درز :

در این نوع اتصالات ، همانطور که از نامش پیداست . هیچ درز جوشی وجود ندارد و اتصال شکل گرفته یک اتصال قوی به حساب می آید .

در متن بالا با اتصالات جوشی سپاهان آشنا شدیم .

 

تاسیسات امینکو-بازار شیرآلات اتصالات-قیمت به روز

از نکاتی مهمی که به مشتریان در زمینه خرید هر نوع محصول کمک می کند اطلاع از قیمت و سایر مشخصات کالای مورد نظر است. در این صورت هر فرد می تواند به راحتی کالاهای مختلف و کالاهای مشابه از

برندهای متفاوت را به دقت با هم مقایسه کند و بهترین انتخاب را انجام دهد.

در شرایطی که مشخصات کالاهای در حال فروش کامل نباشد، ممکن است افراد در انتخاب محصول مناسب خود و خرید آن با مشکلاتی مواجه شوند و در نهایت محصولی که تهیه کرده اند به طور کامل انتظاراتشان

را برآورده نسازد.

در همین تاسیسات امینکو به منظور ایجاد شفافیت در زمینه ی قیمت ها، شرایط تخفیفات، ارائه ی اطلاعات کافی و احترام به خریدار گرامی اقدام به ایجاد استارت آپی جدید در عرصه شیرآلات خانگی و صنعتی

نموده و به این شکل فصلی نو در زمینه ی ارائه لیست قیمت، کمترین قیمت و نمایندگی فروش محصولاتی چون شیر گازی سارا، شیر گازی عالی، نوار تفلون آسیا، نوار تفلون دنا، شیرآلات کیزایران، شیر گازی

استارکو، شیرآلات رهانه، انواع شیرآلات سیتکو، شیر گازی سوگاتی، شیر گازی بوگاتی، شیرآلات سیم ایتالیا، شیرآلات کشویی سامین و شیرآلات رفیع آغاز کرده است.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.