اتصالات جوشی نگین تابان

اتصالات جوشی نگین تابان

یکی از مهمترین قسمتهای لوله کشی گاز در ساختمان و صنعت اتصالات می باشد که در انواع متنوع با سایزهای مختلف تولید می شود و  کاربرد بسیار زیادی در هر دو بخش و بخش های دیگر دارد. در همین زمینه شرکت نگین تابات زنجان از سال 1381 شروع به فعالیت نموده است و تا به امروز توانسته است تولیداتی با کیفیت را تولید و به بازار ارائه نماید. این مجموعه صنعتی تلاش خود را بر آن داشته است که در این سالها در زمینه های مختلف توسعه و پیشرفت چشمگیری از خود نشان دهد و با این رویکرد توانسته است قسمت های مختلفی را راه اندازی نماید و موجبات اشتغال تعداد زیادی از متخصصین و تکنسینهای این فن را فراهم نماید و از ماشین آلات به روز بهره ببرد.

خرید اتصالات جوشی نگین

اتصالات زانویی Elbow

نوعی از قطعات خمیده لوله ها و دیگر مجاری صنعتی که این خمیدگی به زانوی انسان شبیه است زانویی گفته می شود. زانویی نوعی اتصال لوله کشی یا پایپینگ می باشد که یک تکه لوله و یک اتصال دیگر را با یک زاویه به هم متصل می کند. همانطور که از اسمش پیداست فرم 90 درجه یا 45 درجه مثل زانو را دارد و مسیر جهت حرکت آب را تغییر می دهد و به سمت دیگری هدایت می کند. و میزان خمیدگی یا همان زاویه خم شدن آن بصورت سفارشی قابل تغییر است. زانویی ها با زاویه های مختلفی قابل تولید است.

اتصالات تبدیل

اتصال تبدیل در لوله های گازی کاربرد بسیار مهمی دارد. تبدیل فلزی به نام های تبدیل گازی و تبدیل جوشی نیز شناخته می شود. و مناسب زمانیست که اتصالی با سایز ناهماهنگ بر سر راه است و موجب برقراری ارتباط آنها می باشد.

اتصال کپ

این اتصال قطعه ای است که به منظور مسدود نمودن راه خروج از لوله می باشد. یک نوع اتصال جوشی وجود دارد که مناسب برای آب، گاز، بخار، هوا و … که در صنایع استفاده می شود و جوش می خورد. کپ جوشی از جنس استیل یا فولاد است. این ایزار با توجه به نیاز مشتری در ابعاد متفاوتی تولید و توزیع می گردد که در سایزهای مختلف موجود می باشد.

قیمت اتصالات جوشی نگین

اتصال سر دنده Nipple

این نوع از اتصال که یک طرف آن دنده دار و سر دیگر آن بدون دنده است به منظور اتصال به شیر مخزن یا اتصالات دیگر به کار می رود.

یک سر این اتصال جوشی به بخش سر دنده دار وصل شده و یک طرف دیگر آن با جوش به لوله های دیگر متصل می شود. به این دلیل که عموماٌ سر دنده های جوشی برای اتصال به مخازن به کار می رود. بنابراین باید نسبت به دما مقاومت بالایی از خود نشان دهند. به طور معمول مقاومت سر دنده جوشی نسبت به دما در گستره ی -25 درجه سانتی گراد تا 180 درجه سانتی گراد می باشد.

 

[تعداد: 4    میانگین: 4.8/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *