اتصالات رده 40 جوشی سیتکو قیمت اتصالات رده 40 جوشی سیتکو

اتصالات رده 40 جوشی معمولی

برند سیتکو حاصل سالها تحقیق و اندیشه و فعالیت در زمینه تجهیزات ساختمانی می باشد که سرانجام در سال 1376 با نام واحد صنعتی سیتکو تا به امروز به فعالیت خود ادامه داده است.

قیمت اتصالات رده 40 جوشی سیتکو

مجموعه بزرگ سیتکو در زمینه شیرآلات صنعتی، بهداشتی،اتصالات و لوله و بسیاری از ملزومات دیگر از جمله موتورخانه،حمام و آشپزخانه فعال بوده است. این شرکت با در دست داشتن کارشناسان متخصص در این صنعت و همینطور بهره گیری مستمر از تکنولوژی روز دنیا برای افزایش کیفیت روز افزون صنایع تولیدی باعث شده است تا در رده بالایی هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ کمیت قرار گیرد. برند سیتکو یک برند ایرانی می باشد که برخی از محصولات آن در کشور چین و بخشی دیگر در ایران تولید می گردد.

این واحد تولیدی مفتخر است که در زمینه اتصالات علاوه بر تولید اتصالات گالوانیزه اتصالات رده 40 را نیز تولید می نماید که از جنس کربن استیل فولادی تولید می شود. این اتصالات مانسیمان تا 40 بار فشار بخار و آب را تحمل می کنند و اغلب به عنوان لوازم و تجهیزات آتش نشانی و لوله کشی گاز مورد استفاده قرار می گیرند.

خرید اتصالات رده 40 جوشی سیتکو

اتصالات رده 40 در واقع مدل فشار قوی اتصالات فولادی یا اتصالات فشار قوی فولادی محسوب می شود که در صنایع پتروشیمی و گازکشی زیرکار ساختمان ها کاربرد فراوانی دارد. این مدل اتصالات جوشی به این علت مانسیمان نامیده می شود که از یک آهن یک تکه تولید می شود و کاملاٌ بدون درز می باشد. همچنین اتصالات جوشی رده 40 میزان فشاری که تحمل می کند Schedule 40 یا همان رده 40 مانسمان نامیده می شود.

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *