اتصالات پیچی پلی رود

اتصالات پیچی پلی رود

گروه صنعتی پلی رود به عنوان بزرگترین تولید کننده اتصالات پلیمری در استان مازندران درحال فعالیت می باشد که که تا به امروز رمز موفقیت خود را در تولید محصولاتی با کیفیت بر اساس رعایت استانداردهای جهانی دانسته است و توانسته است با تلاشهای شبانه روزی به این مهم دست پیدا نماید که در ادامه به توضیح یکی از محصولات پر کاربرد این واحد تولیدی که اتصالات پیچی پلی اتلن می باشد می پردازیم:

اتصالات پیچی یا رزوه ای به اتصالاتی گفته می شود که بدون نیاز به جوش و از طریق مادگی لوله ها را به یکدیگر متصل می کند. این اتصالات عموماٌ برای سیستم های آبرسانی و آبیاری زمین های کشاورزی و باغات استفاده می شودد و در سیستم های آبیاری به تعداد زیاد مورد نیاز می باشند اتصالات پیچی پلی اتیلن به صورت تزریقی تولید می شوند و در ایران عموماٌ از مواد مرغوب و درجه یک جهت تولید آنها استفاده نمی شود که این در مورد تمامی تولید کنندگان نمی باشد و یکی از دلایل اختلاف قیمت در بین تولیدات شرکت های مختلف به همین خاطر می باشد.

خرید اتصالات پیچی پلی رود

استفاده از اتصالات پیچی پلی اتیلن با سرعت بسیار زیاد و بدون نیاز به دستگاه جوش پلی اتیلن صورت می گیرد. علاوه بر این اتصالات پیچی پلی اتیلن در صورت آسیب بسیار ساده قابل تعویض هستند. اتصالات پیچی پلی اتیلن برای اتصالات لوله تا فشار 10 اتمسفر و متناسب با استانداردهای معتبر جهانی تولید و عرضه می شوند. اتصالات پیچی پلی اتیلن از مواد پلی اتیلن با گرید مواد PE100 , PE80 و در سایزهای متنوع 20، 25، 32، 40، 50، 63، 75، 90، 110، 125 و در اشکال گوناگون انواع تبدیل، زانو، سه راهی، درپوش و رابط تولید می شوند.

اتصالات پیچی برای انواع لوله های پلی اتیلن نرم با قطر خارجی 20 الی 125 میلی متر به کار می رود و این نوع اتصال در شبکه توزیع آب و کشاورزی کاربرد فراوانی دارد و تنها برای همین کاربرد پیشنهاد می گردد. از اتصالات پلی اتیلن پیچی در آبرسانی و سیستم های آبیاری تحت فشار قطره ای و بارانی استفاده می شود.

همانطور که گفنه شد اتصالات پیچی با سرعت بسیار زیاد و بدون نیاز به دستگاه جوش پلی اتیلن صورت می گیرد . این در حالی است که اتصالات جوشی با سرعت کندتری متصل می شوند چرا که نیاز به گرم کردن و دستگاه های مخصوص دارد. در صورتیکه از اتصلات پیچی پلی اتلن طبق استاندارد تولید کنندهخ استفده شود دچار نشت و سوراخ  نمی شوند. یکی از مهمترین ویژگیهای اتصالات پیچی پلی اتیلن که آنها را از اتصالات جوشی متمایز می کند قابلیت استفاده چندین مرتبه از آنها است. یعنی این اتصالات را می توان پس از نصب در یک پروژه دوباره جدا کرد و در جای دیگری از آنها استفاده نمود. اتصالات پیچی پلی اتیلن یا رزوه ای پلی اتیلن مخصوص لوله های پلی اتیلن مهمولا از پنج قطعه بدنه، سرپیچ، اسپیلیت، بوشینگ و اورینگ تشکیل شده است.

خرید اتصالات پلی رود

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *