اتصالات گالوانیزه آب

اتصالات گالوانیزه آب

با توجه به روند افزایشی رشد بشر نیاز روز افزون به آب آشامیدنی بیشتر از قبل شده است و از این رو نیاز به تولید بیشتر  لوازم و تجهیزات برای تصفیه و انتقال آب آشامیدنی برای مصرف بیشتر به چشم می خورد و در کنار تولید بیشتر می بایست به مسائل بهداشتی توجه ویژه ای داشتهخ باشیم.

از این رو می توانیم به معرفی لوله و اتصالات گالوانیزه که تکنولوژی ساخت عملیات گالوانیزاسیون آن از سال 1772 شروع شده است و تا به امروز در حال استفاده در قسمتهای مختلف و در حال ارتقا می باشد به عنوان یکی از روشهای موفق و کارآمد برای تولید لوله و اتصالات به این روش بپردازیم. اتصالات گالوانیزه به عنوان مهمترین قسمت سیستم لوله کشی لوله های گالوانیزه به خاطر برخورداری خواص متعدد که از جمله آن می توان به مقاومت در برابر رطوبت، خوردگی، پوسیدگی، زنگ زدگی، رسوبات و املاح موجود در آب، گرم و سر شدن های مکرر و موارد دیگر که می توان به آن اشاره کرد.  باعث شده است به عنوان یکی از گزینه های برتر در انتخاب برای انتقال آب مخصوصاٌ آب آشامیدنی که انتقال و مصرف آن از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد استفاده کرد.

خرید اتصالات گالوانیزه آب

اتصالات گالوانیزه ای که در زمینه آبرسانی مورد استفاده قرار می گیرد از تنوع بالایی برخوردار می باشد که در ادامه به معرفی تعدادی از آن می پردازیم:

زانوهای مساوی گالوانیزه دنده ای، زانوهای تبدیلی گالوانیزه دنده ای، سه راهی مساوی گالوانیزه دنده ای، سه راهی نا مساوی (تبدیلی) گالوانیزه دنده ای،  بوشن های کوتاه و بلند گالوانیزه دنده ای، تبدیل های گالوانیزه دنده ای، مهره ماسوره گالوانیزه دنده ای، رایزر های گالوانیزه دنده ای، توپیچ روپیچ گالوانیزه دنده ای، فلنچ های گالوانیزه دنده ای و ….این اتصالات به صورت کاملاٌ نر، کاملاٌ ماده و یا نر و ماده موجود می باشد که در ایران معمولاٌ در سایزهای 4/1 تا 6 اینچ موجود می باشد.

در این بین از مغزی ها برای اتصال دو قطعه از اجزای لوله کشی به یکدیگر و همچنین تغییر دادن قطر لوله ها استفاده می شود. از درپوش ها برای مسدود ساختن لوله ها و انشعابات آنها استفاده می شود. برای انشعاب گیری از خطوط انتقال از سه راهی و چهار راهی ها کمک می گیریم و برای تغییر جهت در مسیر انتقالبه وسیله زانوهای 45 در جه و 90 درجه بهره می بریم.

اتصالات گالوانیزه آب

[تعداد: 4    میانگین: 4.8/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *