اتصالات گالوانیزه اس ام اس خرید اتصالات گالوانیزه اس ام اس

اتصالات گالوانیزه اس ام اس

در صنعت و ساختمان سازی ، تاسیسات یکی از مهم ترین قسمت های یک ساختمان می باشد به طوری که تاسیسات را با نام قلب خانه معرفی می نمایند ، در تاسیسات مهم ترین نقش را لوله ها و اتصالات ایجاد می کنند .

به علت این که در پروژه های صنعتی و ساختمانی لوله ها و اتصالات باعث هدایت آب ، فاضلاب ، نفت ، گاز و بخار می شوند و هم چنین در پروژه های ساختمانی اتصالات ، سیالات را هدایت می کنند پس یکی از مهم ترین اتصالات در خطوط لوله کشی ، اتصال گالوانیزه اس ام اس می باشد که در این مقاله به توضیحاتی در این باره می پردازیم .

اتصالات بعد از گذشت چندین سال دچار فرسودگی می شوند ولی اتصالات گالوانیزه اس ام اس بخاطر پوششی که  دارند و از یک لایه گالوانیزه روی سطح آن ها استفاده می شود دچار خوردگی و فرسودگی نمی شوند .

اتصالات گالوانیزه اس ام اس بخاطر لایه گالوانیزه ای که پس از تولید روی آن ها کشیده می شود ، از مقاومت بالایی بر خورد دار هستند و استحکام زیادی در برابر فشار های وارده دارند .

در اتصالات گالوانیزه اس ام اس تمام نقاط و سطوح فولادی اعم از کوچکترین قسمت ها ، گوشه ها ، فرو رفتگی ها  توسط پوششی که روی اتصالات ایجاد می شود پر می گردد تا خوردگی در لوله ها ایجاد نشود .

اتصالات گالوانیزه اس ام اس

قطعات اتصالات گالوانیزه اس ام اس

. ماسوره

. مهره

. چیقی

. زانو

. تبدیل

.بوشن

. سه راه

. مغزی

لوله ها و اتصالات گالوانیزه اس ام اس ، در موتور خانه ها و سیستم های آب رسانی برای انتقال سیال آب به کار برده می شوند .

در ساختمان سازی اتصالات گلوانیزه اس م اس برای انتقال آب آشامیدنی در دیگر طبقات مورد استفاده قرار می گیرد ، از این اتصال برای رایزر انتقال آب به بخش های دیگر ساختمان کارایی دارد .

وظایف اتصالات گالوانیزه اس ام اس

. رابط بین دو شبکه

. انشعاب گیری

. تغییر دهنده مسیر در خطوط لوله کشی

. تغییر دهنده سایز در خطوط لوله کشی

کارایی اتصالات گالوانیزه اس ام اس

خطوط آب رسانی ، گرفتن انشعاب ، به کار گیری در موتور خانه ها ، انتقال سیالات ، برای تغییر سایز خط های لوله کشی ، راه اندازی خط لوله های فولادی ، راه اندازی خط لوله های آلومینیومی .

همان طور که گفتیم یکی از با کیفیت ترین قطعات در لوله کشی اتصالات گالوانیزه اس ام اس می باشد ، بر روی لوله های که عمل گاوانیزاسیون انجام می شود باید از اتصالات گالوانیزه اس ام اس استفاده کنند .

ویژگی های اتصالات گالوانیزه اس ام اس

. در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم هستند .

. مستحکم بوده و دوام بالایی دارند .

. دارای کیفیت بالایی می باشند .

انواع اتصالات گالوانیزه اس ام اس

. اتصالات دنده ای

. اتصالات جوشی

. اتصالات فلنج دار

– اتصالات دنده ای توسط دنده به لوله و اتصالات دیگر وصل میشوند که دارای سایز محدود می باشند .

– اتصالات جوشی  به لوله های پاپینگی وصل شده و با کمک جوش به لوله ها و اتصلات نصب می گردد ، روش جوشکاری به دو صورت BUTT WELD و SOCKET انجام می گیرد .

– اتصالات فلنج دار از آلیاژ برنج می باشند که به صورت دنده ای و جوشی به کار برده می شوند و توسط پیچ و مهره به لوله ها نصب می گردند .

اتصالات گالوانیزه اس ام اس از کیفیت بالایی بر خورد دار هستند ، که می توان از این اتصال با خیال آسوده در صنعت و ساختمان سازی استفاده نمود .

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.