اتصالات گالوانیزه اصفهان

خرید اتصالات گالوانیزه اصفهان

از بهترین نوع اتصالات ایرانی که با بالاترین کیفیت و نشان استاندارد تولید می شوند اتصالات گالوانیزه اصفهان می باشند که به صورت دنده ای به کار گرفته می شوند.

این اتصالات در سایزهای مختلفی از 1/2 تا 6 اینچ تولید می گردند و بخاطر اینکه در تولید آنها از پوشش گرم استفاده می شود در مقابل گرما و رطوبت مقاومت بالایی دارند.

در طی مسیر لوله کشی ممکن است به تغییر جهت لوله، انشعاب گیری و بستن مسیر لوله نیاز باشد که در این مواقع باید اتصالات گالوانیزه اصفهان را به کار برد.

این اتصالات به دو روش گرم و سرد به صورت اتصالات سفید و سیاه تولید می شوند که در صنایع گاز، آب، بخار، هوا، تاسیسات صنعتی، تاسیسات آب ساختمان، تاسیسات آتش نشانی و خطوط لوله هوا تحت فشار کارایی دارند.

برای آشنایی بیشتر با اتصالات گالوانیزه اصفهان چند نمونه از انها را معرفی می نماییم.

سه راهی مساوی گالوانیزه

بیشترین استفاده از این اتصال در لوله کشی گاز شهری با فشارکاری پایین می باشد که در سایزهای 1/2 اینچ تا 5 اینچ تولید می شود.

سه راهی تبدیلی گالوانیزه

برای انشعاب گیری از خطوط لوله در لوله کشی گاز از سه راهی تبدیلی استفاده می شود، سایر تولیدی این نوع اتصال 1/2 اینچ تا 4 اینچ می باشد.

زانو 90 درجه و 45 درجه گالوانیزه

زمانی که در خطوط لوله کشی نیاز به تغییر جهت جریان در زوایای 45 درجه و 90 درجه باشد از زانو استفاده می شود که خصوصیات بارزی از جمله مقاومت در برابر خوردگی و تغییرات دما دارد.

چپقی گالوانیزه

برای انواع لوله که دارای قطر و طول متفاوت هستند به منظور انحراف سیال به کار برده می شود، استاندارد در این نوع اتصالات بر اساس ASME B16.11 است.

بوشن گالوانیزه

درون این قطعه به طور کامل رزوه ای طراحی شده است که لبه های ابتدایی و انتهایی به منظور جوشکاری پخ شده است.

 

مغزی گالوانیزه

وقتی دو ماده به صورت رزوه ای یا پیچی هستند از مغزی استفاده می کنند که از مزایای آن می توان به سهولت در نصب و آب بندی منایب در دماها و فشارهای مختلف نام برد.

برای خرید اتصالات گالوانیزه اصفهان می توانید به نمایندگیهای اصفهان در سراسر کشور مراجعه کتید و یا به صورت آنلاین از فروشگاه های این مجموعه آنها را تهیه نمایید.

قیمت اتصالات با توجه به سایز و نوع آن متفاوت هستند که در سایت اصفهان قابل مشاهده هستند.

اتصالات گالوانیزه اصفهان
اتصالات گالوانیزه اصفهان
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

4 دیدگاه برای “اتصالات گالوانیزه اصفهان

  1. بله تخفیف همکاری داره
   طبق لیست قیمت 10درصد تخفیف شیرگازی سارا
   برای دریافت لیس تقیمت شیرگازی سارا باماتماس بگیرید
   02155695580
   09357591616

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.