اتصالات گالوانیزه برزیلی خرید اتصالات گالوانیزه برزیلی

اتصالات گالوانیزه برزیلی

برند TUPY برندی پیشتاز در زمینه تولید اتصالات دنده ای با بالاترین استانداردهای جهانی و بین المللی است . این برند در سال 1938 در کشور برزیل با هدف تولید محصولات چدنی تاسیس شد.

قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

در لوله کشی های امروز برای انتقال مایعات از لوله های فولادی استفاده می شود ولی به دلیل خوردگی که در لوله های فلزی وجود دارد عبور مایعات از داخل لوله ها می تواند در سطح درونی لوله ایجاد خوردگی نماید که در انتقال آب این خوردگی و عوامل اکسیداسیون باعث می شود مایعات با برخورد به این مواد ایجاد ناخالصی در آب نمایند و این ناخالصی ها می تواند سلامت انسان را به خطر بیندازد.

لیست قیمت اتصالات گالوانیزه برزیل

برای جلوگیری از این مشکلات باید روشی را به کار برد که امکان اکسیداسیون در لوله های فولادی را از بین برده و انتقال مایع به صورت کامل و سالم انجام شود. در صنعت با استفاده از مواد مختلف این پوشش ایجاد شده و باعث جلوگیری از اکسیداسیون می شند.

یکی از روش های پوشش، گالوانیزه کردن لوله های فولادی و اتصالات فولادی می باشد که به دو روش گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم بر روی لوله های فولادی و اتصالات فولادی انجام می شود.

مغزی گالوانیزه توپی

برای به هم وصل کردن لوله های فولادی و گالوانیزه به یکدیگر از اتصالات گالوانیزه استفاده می گردد که با توجه به نیاز در ابعاد و ساختارهای گوناگون ساخته شده است که اتصال مغزی گالوانیزه نوعی اتصال از خانواده بوشن می باشد با این تفاوت که بوشن هر دو طرفش مادگی می باشد اما مغزی ها به صورت دو سر دنده می باشند.مغزی گالوانیزه در انواع سایزهای مختف برای انواع خطوط لوله گاز و آب تولید می شود. این مغزی گالوانیزه مانند دیگر اتصالات گالوانیزه به دو صورت سیاه و سفید تولید می شود و به در مراحل ساخت نیز به دو نوع گالوانیزه سرد و گالوانیزه گرم تولید می شوند.

اتصالات برزیل، اتصالات برزیلی، اتصالات گالوانیزه برزیلی، اتصالات توپی برزیل، اتصالات گالوانیزه برزیل، قیمت اتصالات برزیل، اتصالات گالوانیزه توپی برزیل، قیمت اتصالات برزیل، فروش اتصالات برزیل، نمایندگی اتصالات برزیلی

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *