اتصالات گالوانیزه برزیل

ساخت کشور برزیل با کیفیت ترین نوع اتصالات گالوانیزه موجود در بازار می باشد.TUPY برند برزیلی پیشتاز در زمینه تولید اتصالات دنده ای با بالاترین استانداردهای جهانی و بین المللی است و در سال 1938 در کشور برزیل و با هدف تولید محصولات چدنی تاسیس شده است.

محصولات گالوانیزه توپی با بهره گیری از تولید مکانیزه و استفاده از آلیاژ که در تولید پوسته موتور خودرو مورد استفاده قرار می گیرد در اثر سرما و گرما منقبض و منبسط نمی شود و تحمل فشار حداقل 20 بار را دارا می باشد.

قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی

برخی از استانداردهای شرکت گالوانیزه TUPY

  • Bureau Veritas: گواهی استاندارد بین المللی فرانسه و آرژانتین
  • BPQP: انجمن کیفیت زیستگاه و برنامه بهره وری برزیل
  • UL: گواهی استاندارد بین المللی ایالات متحده آمریکا
  • ABNT: انجمن استانداردهای فنی برزیل (نماینده رسمی سازمان جهانی ISO)

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل در دو نوع و مدل NPT و BSP تولید می گردد که از لحاظ استاندارد رزوه با یکدیگر متفاوت می باشد. در برخی از سایزها تعداد رزوه در اینچ هر دو نوع برابر می باشد ولیکن در تمامی سایزها زاویه دنده ها با یکدیگر متفاوت می باشد.

در ایران برای لوله های فولادی و اتصالات فولادی بیشتر از روش گالوانیزه گرم استفاده می شود در این روش لوله های فولادی و اتصالات فولادی در محلول روی مذاب و مواد دیگر غوطه ور شده و به این طریق مواد مذاب بر روی سطح داخلی و خارجی لوله فولادی و اتصالات فولادی قرار گرفته و سپس این مواد پوشش مناسبی را ایجاد می نماید.

فروش اتصالات گالوانیزه توپی لیست قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی

از جمله اتصالات شرکت توپی می توان به موارد زیر اشاره کرد :

زانو گالوانیزه برزیلی ، چپقی توپی برزیلی، سراه گالوانیزه توپی، بوشن لب دار توپی برزیلی، مغزی گالوانیزه برزیلی، درپوش گالوانیزه توپی برزیلی، مهره ماسوره گالوانیزه برزیلی، مهره ماسوره سیاه توپی برزیلی، روپیچ گالوانیزه توپی، زانو 45 درجه توپی برزیلی ، خم یکسر و دو سر گالوانیزه، پل گالوانیزه، گپ توپی برزیل، سراه توپی ، انواع زانو تبدیلی ، انواع بوشن تبدیلی، انواع سه راه تبدیلی، انواع مغزی و روپیچ تبدیلی

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *