اتصالات گالوانیزه تهران

اتصالات گالوانیزه تهران

اتصالات گالوانیزه شامل فلزات و لوله هایی می باشند که از مرحله گلوانیزه شدن عبور کرده اند.اما گالوانیزه شدن به چه معناست؟

لوله ها فلزاتی که امروزه در ساختمان سازی و…مورد استفاده قرار می گیرند از همگی حاوی روکشی از جنس(روی) می باشند که به گفته ای گالوانیزه شده اند.

برای مقاوم سازی و جلوگیری فلزات از زنگ زدن انها را گالوانیزه می کنند.گالوانیزه شدن به این صورت می باشد که روکشی از جنس(روی) بر روی فلزات قرار می دهند.فرایند گالوانیزه شدن در چند مرحله انجام می شود که عبارتد از:

ابتدا لوله ها وفلزاتی که قرار است گالوانیزه شوند را کاملا پاک می کنند زیرا داشتن چربی در لوله ها از گالوانیزه شدن انها جلوگیری می کند.بعد از اتمام این مرحله لوله ها را در اغشته به محلول فلاکس می کنند و سپس انهار در دستگاه گالوانیزه قرار می دهند.در مرحله اخر لوله ها را در استخری حاوی(روی) در دمای 450 درجه سانتیگرا قرار می دهند.سپس برای مقاوم سازی لوله ها انها را مجدد داخل استخر قرار می دهند البته این دفعه داخل استخر اب سرد

قیمت اتصالات گالوانیزه تهران

اتصالات گالوانیزه در انواع و اقسام مختلفی توسط شرکت های مختلف تولید و عرضه می شوند.از جمله مارک های نامدار در زمینه اتصالات گالوانیزه،اتصالات گالوانیزه تهران می باشد.

اتصالات گالوانیزه تهران

همان طور که اشاره کردیم اتصالات گالوانیزه تهران از جمله مارک های معروف در زمینه اتصالات گالوانیزه می باشد که توانسته جایگاه ممتازی را دیگر محصولات به خود اختصاص دهد.

شرکت تولیدی اتصالات گالوانیزه تهران از جمله تولید های پیشگام در زمینه اتصالات گالوانیزه می باشد که با بهره گیری از دانش نوین توانسته محصولات با کیفیتی را تولید و عرضه بازار کند.اتصالات گاوانیزه تهران از اتصالات رایج در بازار می باشند که در انواع و اقسام مختلفی تولید می شوند.

از جمله اتصالات گالوانیزه تهران: اتصال گالوانیزه مغزی، تبدیل گاوانیزه، فلنج گالوانیزه، مهره ماسوره گالوانیزه، سه راهه گالوانیزه،زانو گالوانیزه،و…می باشند که دارای نشانه استاندار ملی ایران هستند.

فروش اتصالات گالوانیزه تهران
آبرسانی , لوله های pvc , پلی اتیلن , چاه , حفاری , آبیاری
[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *