اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

کمی در مورد اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

یکی از برترین تولیدکننده ها در زمینه اتصالات گالوانیزه توپی برزیل می باشد که با رعایت تمام استانداردهای بین المللی محصولات خود را تولید نموده است.

در مسیر لوله کشی لوله های 6 متری گالوانیزه حتما باید اتصالات با کیفیتی استفاده شود، که ما اتصالات گالوانیزه توپی برزیل را پیشنهاد می کنیم چرا که انتهای آنها رزوه ای است و همین ویژگی به نگهداری آسان و تعمیر واتصال خطوط لوله کشی کمک می کند.

انواع اتصالات دنده ای

تبدیل گاوانیزه توپی برزیل

 برای تغییر سایز لوله مورد استفاده قرار می گیرد که از یک طرف به سمت داخل دنده (مادگی) می باشد و از یک  طرف دیگر از قسمت بیرون دنده (نری) می باشد.

سه راهی گالوانیزه توپی برزیل

به دو دسته سه راهی مساوی (سایز ورودی، خروجی و انشعاب مساوی است) و سه راهی تبدیلی تقسیم می شود که برای انشعاب گرفتن از لوله گالوانیزه کاربرد دارد ومانند زانو گالوالنیزه به صورت مادگی دنده می شود.

مهره ماسوره گالوانیزه توپی برزیل

 یکی از اصلی ترین اقلام گاتلوانیزه محسوب می شود که وظیفه اش ایجاد فاصله بین خطوط برای باز کردن آسان اقلام لوله کشی می باشد و بخاطر آب بندی در مهره ماسوره ها این نوع اتصال اهمیت بسیار بالایی دارد.

اتصالات گالوانیزه توپی برزیل
اتصالات گالوانیزه توپی برزیل

درپوش گالوانیزه

 برای مسدود کردن مسیرلوله کارایی دارد، برای مسدود کردن لوله گالوانیزه باید از درپوش گالوانیزه توپیچ و برای کورکردن اتصالات گالوانیزه و شیر آلات باید از درپوش گالوانیزه روپیچ که با نام پلاک PLUG شناخته می شوند استفاده نمود.

زانویی گالوانیزه

برای تغییر جهت جریان به کار برده می شود که می تواند به صورت 90 درجه و 45 درجه تغییرات را ایجاد نمایند.

مغزی گالوانیزه

 از نظر شکل ظاهری مشابه با بوشن است اما مغزی از بیرون دنده می شود، برای اتصال دو شیر فلکه که از داخل دنده شده اند و هم چنین تبدیل اتصالات نر وماده به یکدیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

اتصالات نام برده شده فشار تا 20 بار را تحمل می کنند و در تماس با تغییرات هوا منبسط و منقبض نمی شوند.

قیمت اتصالات گالوانیزه توپی برزیلی

به علت نوسانات ارز قیمت کلیه اتصالات متغیر می باشد اما شرکت توپی برزیل با نظارت کافی بر ساخت و تولید اتصالات در شهر برزیل شایسته ترین قیمت را نسب به رقبای خود در کشور اروپایی در نظر گرفته است.

برای مشاهده قیمت ها به سایت نمایندگی های توپی برزیل در ایران مراجعه کنید و در صورت نیاز با شماره های درج شده تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.