`اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

مشخصات اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

در سال 1802 در سوئیس کارخانه جورج فیشر شروع به تولید اتصالات مختلف نمود، این مجموعه با سابقه طولانی در تولید اتصالات گالوانیزه انواع اتصالات آهنی و فولادی را تولید کرده و به بازار جهانی  با بهترین کیفیت عرضه می نماید.

اما بیشترین فروش اتصالات گالوانیزه جورج فیشر به اتصالات آهنی برمی گردد چرا که دوام و قدرت مکانیکی بالایی دارند و با فشاردهی بالا مطابق با استانداردهای جهانی تولید می شوند.

در خطوط لوله هایی که طول آنها بیش از 6 متر می باشد برای اینکه در مسیر آنها تغییر ایجاد شود و یا انشعاب گیری شود و همچنین نیاز به تغییر سایز لوله و موارد بسیار دیگری که در نقشه از قبل طراحی شده است به وجود بیاد نیاز به اتصالات گالوانیزه می باشد که در ادامه چند نمونه از آنها را نام می بریم.

انواع اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

  • سه راهی ( سراه، سه راه، سراهی) جورج فیشر
  • مهره ماسوره جورج فیشر
  • مغزی جورج فیشر
  • بوشن جورج فیشر
  • زانو (زانویی) جورج فیشر
  • تبدیل جورج فیشر
  • چپقی جورج فیشر
  • روپیچ توپیچ جورج فیشر
  • درپوش جورج فیشر و …

اتصالات نام برده شده در زمینه های مختلفی همچون: نصب و راه اندازی بهداشت، گرمایش و گاز، خنک کننده و تهویه مطبوع، سیستمهای آتش خاموش کننده گاز و گاز، ساخت کارخانه های صنعتی، ساخت ماشین، ساخت ایستگاه های پمپ بنزین، ماشین آلات برای تولید کاغذ و ماشین آلات چاپ، ساخت و ساز وسایل نقلیه تجاری کاربرد دارند.

اتصالات گالوانیزه جورج فیشر
`اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

محاسن اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

بازدارنده خوردگی و تقویت طراحی داخلی موضوعات برای تمامی مقالات، ایجاد مهرو موم بالا و دقیق و پوشش بسیار مناسب، دارا بودن قیمت شایسته نسبت به سایر تولیدکننده ها، استفاده از بالاترین مواد درجه یک و مرغوب در تولید اتصالات، کمک به سلامت آب آشامیدن به علت استفاده از پوشش روی خالص، جلوگیری از به هدر رفتن آب هنگام ذخیره سازی و قابل استفاده برای انعقاد بی هوازی، مناسب برای اتصالاتی که فشار آنها بیشتر از 25 بار است.

مجموعه جورج فشیر در ایران نمایندگیهای فعال دارند که همه روزه بهترین خدمات را به هموطنان عزیزمان ارائه می دهند.

با مارجعه به نمایندگیها می توانید راهنمایی و مشاوره در زمینه خدمات کاری خود دریافت کنید تا بهترین محصول را متناسب با کارتان انتخاب نمایید.

قیمت اتصالات گالوانیزه جورج فیشر در سایت مجموعه درج می گردند تا از طریق آن بتوانید به مشاهده ی قیمتها بپردازید.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.