اتصالات گالوانیزه رده 40

اتصالات گالوانیزه رده 40

اتصالات گالوانیزه مجموعه از لوله ها و فلزاتی می باشند که به منظور مقاومت بیشتر گالوانیزه شده اند.اتصالات گالوانیزه از جمله محصولات رایج در بازار می باشند.که کاربرد فروانی در مکان های مسکونی، عمومی، صنعت ساختمان سازی، گاز، اب و…دارد.

در فرایند گالوانیزه شدن پوششی از جنس(روی) بر روی فلزات قرار گرفته می شود.برای این منظور فلزات ابتدا عاری از  چربی و هر گونه الودگی می شوند.در مرحله بعد فلزات را اغشته از محلول فلاکس کرده و داخل دستگاه گالوانیزه قرار می دهند.بعد از اتمام این مرحله فلزات در وانی حاوی (روی) در دمایی معادل با 450 درجه سانتیگراد قرار گرفته و در اخرین مرحله انها را در وان اب سرد به منظور مقاوم سازی قرار می دهند.

اتصالات گالوانیزه به دلیل مقاوم بودن در برار زنگ زدن گزینه مناسب برای انتقال اب می باشند.در گذشته به دلیل مقاوم نبودن لوله و فلزات در برار واکنشات شمیایی موجب الوده شدن اب می شدند اما امروزه گالوانیزه شدن باعث شده که فلزات از مقاومت بالایی بر خوردار باشند در نتیجه باعث الودگی اب نمی شوند.

خرید اتصالات گالوانیزه رده 40
آبرسانی , لوله های pvc , پلی اتیلن , چاه , حفاری , آبیاری

یکی از اتصالات گالوانیزه رایج در بازار که کاربرد فروانی نیز دارد، اتصالات گالوانیزه رده40 می باشند که در ادامه به شرح ان می پردازیم.

 

اتصالات گالوانیزه رده 40

اتصالات گاوانیزه رده 40 از رایج ترین اتصالات گالوانیزه موجود در بازار می باشند که کاربرد فروانی در لوله کشی های ساختمانی و فاظلاب دارند.

اتصالات گالوانیزه رده 40 از مقاومت بالایی برخوداراند به طوریکه روش ساخت این محصول از کربن استیل می باشد که باعث می شود این اتصال از مقاومت بالایی برخوردار باشد.

اتصالات گالوانیزه رده 40 توسط شرکت تولیدی اتصالات بنکن تولید می شود.این شرکت از پیشگامان در صنعت اتصالات گالوانیزه است که درای تجربه ای 40 ساله در زمینه تولید اتصالات گالوانیزه می باشد.

اتصالات گالوانیزه رده 40 شرکت بنکن در انواع مختلفی مانند: زانوی 90 درجه رده 40 بنکن، سه راهه رده 40 بنکن، سه راهه تبدیلی رده 40 بنکن، تبدیل رده 40 بنکن، کپ رده 40 بنکن و… می باشد که در سایز های مختلفی تولید و عرضه می شود

قیمت اتصالات گالوانیزه رده 40

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *