اتصالات گالوانیزه مشهد

شرکت مشهد یکی از برندهای شناخته شده ای است که به تولید محصولات مرغوب می پردازد . اتصالات گالوانیزه مشهد یکی از محصولات پر فروش این برند است که به بازار عرضه شده است .اتصالات گالوانیزه اتصالاتی هستند از جنس گالوانیزه( که اغلب به صورت پیچی ) در لوله کشی گالوانیزه, در خطوط لوله گالوانیزه و تحت فشار  مورد استفاده قرار می گیرند.  اتصالات گالوانیزه مشهد برای اتصال لوله های گالوانیزه به یکدیگر و به منظور متفاوتی استفاده می شود که این اتصالات دارای ظاهری سفید رنگ هستند که این رنگ نشان از گالوانیزه بودن این اتصالات است . روش ساخت اتصالات به دوصورت گرم وسرد صورت می گیرد .

قیمت اتصالات گالوانیزه مشهد

انواع اتصالات گالوانیزه به شرح زیر است :

زانو گالوانیزه , نوعی از اتصالات است که در دوزاویه 90درجه و 45درجه برای استفاده راحت تر در زوایای مختلف دوگونه سرد و گرم تولید می شود ودر صنایع آب ,گاز, بخار , هوا و صنایع مختلف استفاده می شود .

سه راهی گالوانیزه, به صورت دنده ای و به صورت سه راهی گالوانیزه  سفید و سه راه گالوانیزه سیاه تولید می شود ودر صنایع آب ,گاز, بخار , هوا و صنایع مختلف استفاده می شود.

مغزی گالوانیزه , نوعی از اتصال گالوانیزه که به صورت دنده ای و به دو صورت مغزی گالوانیزه سفید  ومغزی گالوانیزه سیاه تولید می شود ودر صنایع آب ,گاز, بخار , هوا و صنایع مختلف استفاده می شود .مغزی گالوانیزه برای گرفتن وصل کردن دو اتصال دنده داخل ( مادگی) استفاده و در دونوع کوتاه و بلند ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد .

چپقی گالوانیزه , برای اتصال زاویه های 45 و 90 درجه در انشعابات و خطوط لوله گالوانیزه زمانی که یک طرف لوله  به صورت دنده بیرون ( نری) و طرف دیگر انشعاب به صورت دنده داخل ( مادگی) باشد , مورد استفاده قرار می گیرد .

مهره ماسوره گالوانیزه , نیز به صورت دنده ای و به دو صورت مهره ماسوره گالوانیزه سفید و مهره ماسوره گالوانیزه سیاه تولید شده است ودر صنایع آب ,گاز, بخار , هوا و صنایع مختلف استفاده می شود . مهره اتصال گالوانیزه جهت اتصال آسان و قابل باز شدن لوله های گالوانیزه استفاده می شود . برای باز و بسته کردن آسان تر شیرآلات برنجی از مهره ماسوره گالوانیزه استفاده می شود .

روپیچ توپیچ گالوانیزه , به صورت دنده ای و به دو صورت روپیچ توپیچ گالوانیزه سفید  و روپیچ توپیچ گالوانیزه سیاه  تولید و ودر صنایع آب ,گاز, بخار , هوا و صنایع مختلف استفاده می شود . روپیچ توپیچ گالوانیزه جهت اتصال آسان و قابل باز شدن لوله های گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد .

خرید اتصالات گالوانیزه مشهد

تبدیل گالوانیزه , به صورت دنده ای و به دو صورت تبدیل گالوانیزه سفید  و  تبدیل گالوانیزه سیاه  تولید و ودر صنایع آب ,گاز, بخار , هوا و صنایع مختلف استفاده می شود .تبدیل گالوانیزه جهت گرفتن کاهش یا افزایش سایز انشعابات و خطوط لوله گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد .

درپوش گالوانیزه , به صورت دنده ای و به دو صورت  درپوش گالوانیزه سفید  و درپوش گالوانیزه سیاه  تولید و ودر صنایع آب ,گاز, بخار , هوا و صنایع مختلف استفاده می شود .درپوش گالوانیزه جهت جلوگیری از خروج آب و یا سیالات دیگر در انتهای خطوط لوله  گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد .

بوشن گالوانیزه , برای اتصال دولوله گالوانیزه به یکدیگر استفاده می شود . لوله های گالوانیزه در هر دوسر ابتدایی و انتهایی به صورت روپیچ توپیچ هستند و نمی توان دواتصال روپیچ را به یکدیگر متصل کرد و به همین علت برای اتصال آن از بوشن استفاده می شود .

برای تغییر مسیر جریان سیال می توان از اتصال گالوانیزه زانویی و یا چپقی استفاده کرد . تفاوت این دو در نحوه حدید شدن و رزوه شدن آن ها است .به این صورت که اتصال زانویی گالوانیزه در دوسر ابتدایی و انتهایی آن از داخل رزوه می شود و به آن در اصطلاح روپیچ می گویند .اما چپقی گالوانیزه به این صورت نیست و از یک طرف به صورت روپیچ و از سمت دیگر به صورت توپیچ است . برای انشعاب گرفتن ازمسیر لوله گالوانیزه باید ازسه راهی گالوانیزه استفاده کرد .این سه راهی کلا به صورت 90 درجه است و این سه راهی در دومدل سه راهی مساوی و سه راهی تبدیلی تولید می شود :

سه راهی مساوی گالوانیزه : در این نوع سه راهی هر سه سایز ورودی , خروجی و انشعاب مساوی و برابر است .

سه راهی تبدیلی گالوانیزه : دراین نوع سه راهی سایز بخش ورودی و خروجی سیال از سایز انشعاب بزرگتر است .

اتصالات گالوانیزه مشهد در برندهای متفاوتی در بازار موجود است که دارای قیمت های متفاوتی هستند .شرکت مشهد اتصالات گالوانیزه را در قیمت های مناسب تولید و ارائه می دهد .

 

[تعداد: 3    میانگین: 4.7/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *