اتصالات گالوانیزه چینی

اتصالات گالوانیزه چینی

اتصالات گالوانیزه چینی قیمت اتصالات گالوانیزه چینی فروش اتصالات گالوانیزه چینی ارزانترین اتصالات گالوانیزه
اتصالات گالوانیزه چینی بصورت دنده ای و به دو دسته گالوانیزه چینی سیاه و گالوانیزه چینی سفید تولید و در صنایع آب، گاز، بخار، هوا و صنایع مختلف مورد  استفاده قرار می گیرد.
روش ساخت لوله و اتصالات گالوانیزه چینی به دو صورت گالوانیزه گرم و گالوانیزه سرد می باشد. مقدار سیلیکون و فسفر موجود در اتصالات گالوانیزه چینی شدیدا ضخامت و
ظاهر پوشش گالوانیزه را تحت تاثیر قرار می دهد. مقدار 04/0 % سیلیکون یا بیشتر و یا مقدار 05/0% فسفر یا بیشتر در اتصالات منجر به ضخیم شدن می شود . کربن، سولفور
و منگنز در اتصالات اثر کمی در ضخامت پوشش گالوانیزه دارد.پ

قیمت اتصالات گالوانیزه چپنی

مزایای اتصالات گالوانیزه چینی

 • رسیدن به هدف در زمان کوتاه
 • دوام پوشش اتصالات گالوانیزه
 • اتصالات گالوانیزه چینی
 • فروش اتصالات گالوانیزه دنده ای
 • قیمت اتصالات اب گالوانیزه
 • لیست قیمت اتصالات گالوانیزه چینی
 • قیمت اتصالات گالوانیزه دنده ای چینی
 • نمایندگی اتصالات گالوانیزه چینی
 • اتصالات دنده ای گالوانیزه
 • فروش اتصالات دنده ای گالوانیزه
 • خریداتصالات گالوانیزه دنده ای چینی
 • شرکت اتصاات گالوانیزه چینی
 • محافظت در برابر صدمات محیطی به صورت اتوماتیک
پوشش ایجاد شده در اتصالات چینی به دلیل داشتن یک ساختار خاص دارای مقاومت بالا در برابر صدمات مکانیکی، خوردگی و سایش می باشد.
پوشش ایجاد شده در اتصالات چینی می تواند کلیه نقاط و سطوح فولاد را اعم از گوشه ها، جاهای کوچک و فرورفتگیها پر نموده و از خوردگی جلوگیری کند. که در این زمینه پوشش گالوانیزه بهترین پوشش می باشد.
اتصالات گالوانیزه چینی را به راحتی می توان بازرسی نمود. این بازرسی بدون نیاز به هیچ گونه آزمایشی و تنها از طریق چشم صورت می گیرد.
اتصالات گالوانیزه چینی از قبیل انواع زانو گالوانیزه دنده ای، سراه گالوانیزه دنده ای، مغزی گالوانیزه دنده ای، مهره ماسوره گالوانیزه دنده ای و … می باشد.

فروش اتصالات گالوانیزه خارجی چینی

زانو گالوانیزه چینی

اتصالات آهنی یا FITTING به عنوان رابط، انشعاب دهنده، تقسیم کنند، متصل کننده، تغییر دهنده مسیر حرکت لوله، کاهنده سایز و انسداد کننده جهت عبور سیالات مایع و گازی مورد استفاده قرار می گیرد که زانو یا elbow نوعی از این اتصالات شناخته می شود که جهت تغییر مسیر خط لوله به کار می رود زانو گالوانیزه چینی جهت کارکردهای متفاوت در درجه های 30-45-60-90 نسبت به فشار کاری تولید می شود.
چپقی گالوانیزه چینی
چپقی همان زانو می باشد که در یکسر آن دنده به صورت مادگی FNPT و در یکسر آن دنده به صورت نر MNPT  می باشد.

اتصالات گالوانیزه دنده ای سیاه خارجی

روپیچ توپیچ گالوانیزه

روپیچ توپیچ نوعی اتصال از خانواده بوشن می باشد با این تفاوت که در بوشن دو سر آن دنده مادگی است ولی در روپیچ توپیچ بصورت یکسر دنده نری و یکسر دیگر دنده ماده است.
برای فضاهایی که نیازمند بیشتر کردن ارتفاع یا عمق کار هستیم کاربرد دارد.

 

سه راهی مساوی گالوانیزه چینی

در این نوع اتصال سه راه یا TEE شناخته می شود که به عنوان انشعاب گیرنده در خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرد. در این نوع سه راه سه سمت آن با هم برابر می باشند که در اصطلاح به آن سه راه مساوی می گویند.

 

مغزی گالوانیزه چینی

مغزی نوع اتصال برای ارتباط دو اتصال دنده مادگی می باشد که هر دو سر آن نر MNPT است و به صورت مغزی مساوی یا تبدیلی می باشد.

واردکننده اتصالات گالوانیزه

بوشن لبه دار گالوانیزه چینی

بوشن نوعی اتصال است که هم به صورت مساوی و هم به صورت تبدیلی می باشد که هر دو سمت آن دارای دنده مادگی است.

 

مهره ماسوره سفید گالوانیزه چینی

مهره ماسوره از اتصالات مصرفی در صنعت خطوط لوله ای است . مهره ماسوره از سه بخش تولید شده است هر دو سر آن به صورت مادگی FNPT می باشد. مهره وسط در مهره ماسوره همانند کار کوپل را انجام می دهد یعنی با سفت کردن آن مهره کوپل می شود.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 3 میانگین: 4.3]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.