اتصالات گالوانیزه چینی نمایندگی اتصالات گالوانیزه چینی

اتصالات از مهم ترین تاسیساتی هستند که در زندگی رومزه بسیار پر کاربرد است . اتصالات گالوانیزه چینی, اتصالاتی هستند از جنس گالوانیزه( که اغلب به صورت پیچی ) در لوله کشی گالوانیزه, در خطوط لوله گالوانیزه و تحت فشار کاربرد فراوان دارند انواع اتصالات گالوانیزه چینی به شرح زیر است :

زانو گالوانیزه , نوعی از اتصالات گالوانیزه چینی  است که در دوزاویه 90درجه و 45درجه برای استفاده راحت تر در زوایای مختلف دوگونه سرد و گرم تولید می شود ودر صنایع آب ,گاز, بخار , هوا و صنایع مختلف استفاده می شود .

خرید اتصالات گالوانیزه چینی

سه راهی گالوانیزه چینی ,  به صورت دنده ای و به صورت سه راهی گالوانیزه  سفید و سه راه گالوانیزه سیاه تولید می شود ودر صنایع آب ,گاز, بخار , هوا و صنایع مختلف استفاده می شود.

مغزی گالوانیزه چینی , نوعی از اتصال گالوانیزه که به صورت دنده ای و به دو صورت مغزی گالوانیزه سفید  ومغزی گالوانیزه سیاه تولید می شود ودر صنایع آب ,گاز, بخار , هوا و صنایع مختلف استفاده می شود .مغزی گالوانیزه برای گرفتن وصل کردن دو اتصال دنده داخل ( مادگی) استفاده و در دونوع کوتاه و بلند ساخته شده و مورد استفاده قرار می گیرد .

چپقی گالوانیزه , برای اتصال زاویه های 45 و 90 درجه در انشعابات و خطوط لوله گالوانیزه زمانی که یک طرف لوله  به صورت دنده بیرون ( نری) و طرف دیگر انشعاب به صورت دنده داخل ( مادگی) باشد , مورد استفاده قرار می گیرد .

مهره ماسوره گالوانیزه , نیز به صورت دنده ای و به دو صورت مهره ماسوره گالوانیزه سفید و مهره ماسوره گالوانیزه سیاه تولید شده است ودر صنایع آب ,گاز, بخار , هوا و صنایع مختلف استفاده می شود . مهره اتصال گالوانیزه جهت اتصال آسان و قابل باز شدن لوله های گالوانیزه استفاده می شود . برای باز و بسته کردن آسان تر شیرآلات برنجی از مهره ماسوره گالوانیزه استفاده می شود .

خرید اتصالات گالوانیزه چینی

روپیچ توپیچ گالوانیزه , به صورت دنده ای و به دو صورت روپیچ توپیچ گالوانیزه سفید  و روپیچ توپیچ گالوانیزه سیاه  تولید و ودر صنایع آب ,گاز, بخار , هوا و صنایع مختلف استفاده می شود . روپیچ توپیچ گالوانیزه جهت اتصال آسان و قابل باز شدن لوله های گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد .

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *