اتصالات گالوانیزه چینی

قیمت اتصالات گالوانیزه چینی

لوله ها و اتصالات اصلی ترین نقش را در تاسیسات ایفا می کنند چرا که باعث هدایت آب و تمامی سیالات در پروژهای مختلف صنعتی و ساختمانی می شوند.

این اتصالات توسط شرکتهای متعددی تولید می گردند که در میان آنها اتصالات گالوانیزه چینی نیز به وفور یافت می شود.

اتصالات گالوانیزه چینی برای تمامی لوله های فولادی و گالوانیزه کاربرد دارند که در اندازه و شکلهای مختلفی تولید می شوند.

این اتصالات با گالوانیزه پوشش داده می شوند، این پوشش باعث می شود که تمامی اتصالات در برابر خوردگی مقاومت بالایی از خود نشان دهند.

ویژگیهای اتصالات گالوانیزه چینی

مقاومتی بالا در برابر صدمات محیطی دارند، در کوتاهترین زمان به هدف می رسند، اتصالات گالوانیزه چینی به دلیل داشتن پوششی با دوام محبوب هستند.

اتصالات گالوانیزه چینی
اتصالات گالوانیزه چینی

استانداردهایی که برای تولید اتصالات گالوانیزه در نظر گرفته می شوند عبارت هستند از BSP  و NPTکه اتصالات گالوانیزه چینی مطابق با استاندارد BSP تولید می شوند، اما می توانند بدون ایجاد مشکلی  در شیرآلات برنجی که دارای استاندارد دنده NPT هستند، قرار بگیرند.

موارد استفاده ار اتصالات گالوانیزه چینی

خطوط آب رسانی منازل، گرفتن انشعاب، به کارگیری در موتورخانه ها، انتقال سیالات، برای تغییر سایز خط های لوله کشی، راه اندازی خط لوله های فولادی، راه اندازی خط لوله های صنایع آلومینیومی.

برای آشنایی بیشتر با اتصالات گالوانیزه چینی چند نمونه از انها را نام می بریم.

زانو گالوانیزه 45 درجه و 90 درجه چینی، بوشن گالوانیزه چینی، چپقی گالوانیزه چینی، تبدیل گالوانیزه چینی، درپوش گالوانیزه چینی، مغزی گالوانیزه چینی، روپیچ توپیچ گالوانیزه چینی، مهره ماسوره چینی و …

هر کدام از این اتصالات برای کارایی های مختلف به کار برده می شوند، به عنوان مثال درپوش برای بستن  مسیر لوله به کار گرفته می شود و با مهره ماسوره به منظور تنظیم در باز و بست خطوط له کاربرد دارد.

کارایی اتصالات گالوانیزه چینی

از این اتصالات به عنوان رابط بین دوشبکه، انشعاب گیری، تغییردهنده ی سایز، پرسه ساخت لوله کشی استفاده می کنند.

اتصالات چینی از کیفیت بالا و قیمت مناسب برخورددار هستند که می توانید آنها را از فروشگاه های فروش اتصالات در سراسر کشور تهیه نمایید.

اتصالات گالوانیزه چینی با برندهای مختلفی در بازار موجود می باشند که تمام از سطح کیفی بالایی برخورددار هستند که شما عزیزان می توانید با مراجعه به نمایندگیهای محصولات چینی و با مشاوره گرفتن از آنها بهترین برند را انتخاب نمایید.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.