انواع اتصالات لوله گالوانیزه قیمت انواع اتصالات لوله گالوانیزه

همه مهندسین عزیز با اتصالات لوله گالوانیزه اشنایی دارند . ولی ایا اسم انواع ان را می دانید ؟ اتصالات لوله گالوانیزه در واقع به دلیل اینکه از فلز نرم ساخته شده است , با پوشش دادن ان ها با فلز روی , گالوانیزه می شوند تا محکم و مقاوم شوند و این اتصالات در تمام صنایع مختلف به کار برده می شوند . حال به توضیح کوتاهی به انواع اتصالات لوله گالوانیزه می پردازیم :

سه راهی گالوانیزه به صورت دنده ای و به صورت سه راهی گالوانیزه سیاه و سفید تولید می شود که در صنایع اب , بخار , گاز و هوا کاربرد دارد .

مغزی گالوانیزه به صورت دنده ای و سیاه و سفید تولید شده است که در دو نوع کوتاه و بلند ساخته شده است که در صنایع اب , گاز , بخار و هوا به کار برده می شود .

چپقی گالوانیزه برای اتصال دادن زاویه های 45 و 90 درجه در انشعابات و خطوط لوله گالوانیزه , در هنگامی که یکطرف لوله دنده بیرون و طرف دیگرش به صورت دنده داخل باشد به کار برده می شود .

انواع اتصالات لوله گالوانیزه

مهره ماسوره به صورت دنده ای و سیاه و سفید ساخته شده است و برای اتصال اسان و قابل باز شدن لوله های گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد .

بوشن به صورت دنده ای و سیاه و سفید می باشد که هم چنین بوشن نیز برای اتصال اسان و قابل باز شدن لوله به کار برده می شود .
روپیچ توپیچ به صورت دنده ای و سیاه و سفید تولید شده است و برای اتصال اسان و قابل باز شدن لوله های گالوانیزه مورد استفاده قرار می گیرد .

تبدیل به صورت دنده ای سیاه و سفید ساخته شده و برای کاهش یا افزایش دادن سایز انشعابات و خطوط لوله گالوانیزه استفاده می شود .

درپوش که به صورت دنده ای و سیاه و سفید تولید شده و برای جلوگیری از خروج اب و سیالات دیگر در انتهای خطوط لوله به کار می رود .

خرید انواع اتصالات لوله گالوانیزه

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *