انواع اتصالات نیوپایپ

اگر به دنبال یک شرکت تاسیسات بهداشتی ساختمانی معتبر هستید شرکت نیوپایپ از جمله معتبرترین شرکت هایی است که مرغوب ترین محصولات را تولید میکند . انواع اتصالات نیوپایپ از جمله مهم ترین این محصولات است . این شرکت گواهی نامه IQNET ازشبکه جهانی کیفیت را دریافت کرده است و همچنین محصولات آن دارای استاندارد ISO 9001 از DQS آلمان می باشد .  اتصالات برند نیوپایپ طبق تاییدیه اخذ شده از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران با استاندارد DVGW-W542 مطابقت می کند.  اتصالات نیوپایپ از آلیاپ برنج با آبکاری تیکل ساخته شده است و از خوردگی ، فرسایش و رسوب گیری جلوگیری می کند . فناوری نوین و پیشرفته در تولید انواع اتصالات نیوپایپ ، در طراحی ، کنترل کیفیت دقیق در تولید ، به همراه اورینگ های ویژه دوام و آب بندی کاملی را در شرایط سخت کاری وزمان طولانی مدت تضمین می کند . تاییدیه موسسه استاندارد  در انطباق اتصالات نیو پایپ با استاندارد ASTM F 1974 به پیوست آمده است.

قیمت اتصالات نیوپایپ

انواع اتصالات نیوپایپ به شرح زیر است :

۱.اتصالات پرسی:

اتصالات پرسی نیوپایپ که با استفاده از فناوری نوین تولید می شود به صورت مستقل یا همراه با اتصالات رزوه ای نیوپایپ نصب و اجرا می شود .  در این نوع اتصالات به جای مهره از یک حلقه استیل استفاده می شود که در هنگام نصب توسط دستگاه پرس به روی لوله پرس می شود . این نوع از اتصالات در مقایسه با اتصالات رزوه ای سریع تر و آسان تر نصب می شود .

۲.اتصالات رزوه ای :

نصب این نوع اتصالات رزوه ای نیوپایپ آسان وبا حداقل ابزار انجام می شود . در این نوع اتصالات برای دستیابی به آب بندی کامل با استفاده از سه اورینگ و سفت کرده مهره توسط آچار ، ماسوره به روی لوله پرس می شود که یک اتصال کاملا محکم را ایجاد می کند.  این محصولات با بهترین قیمت نسبت به سایر برندها تولید و به بازار عرضه و به فروش می رسد .

خرید اتصالات نیوپایپ

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *