انواع مارک های اتصالات گالوانیزه

اتصالات گالوانیزه توسط برندهای مختلفی در سرتاسر جهان تولید و با قیمت های مختلف ارائه بازار می شوند و در دسترس مشتریان و خریداران قرار می گیرد .این تنوع زیاد در برند های مختلف تولید اتصالات گالوانیزه باعث می شود که رقابت تنگاتنگی در میان شرکت های مختلف ایجاد شود .و همه این برند ها در تلاش هستند تا بهترین کیفیت را در اجناس و ایجاد سلامت و بهداشت و استاندارد بودن این محصولات تولید کنند . و تا به اکنون همه نوع از این اتصالات گالوانیزه با نام های متعدد به عنوان تولید کننده به این عرصه وارد شده است . این اتصالات گالوانیزه نوعی از اتصالات است که از جنس فولاد سخت ریخته گری شده و با آبکاری گرم گالوانیزه به جنسی مرغوب و پرمصرف در جهت استفاده در سیستم لوله کشی  آب ساختمان ها و پروژه های عظیم فعالیت می کند . گالوانیزه به صورت دنده ای و به صورت اتصالات گالوانیزه سفید و اتصالات گالوانیزه سیاه تولید شده ودر صنایع  آب , گاز , بخار , هوا و صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرد .

انواع اتصالات گالوانیزه

انواع اتصالات گالوانیزه را می توان در مارک های مختلفی از جمله اتصالات گالوانیزه مک چینی , اتصالات گالوانیزه برزیلی توپی, اتصالات گالوانیزه جورج فیشر سوئیس , اتصالات گالوانیزه چینی و اتصالات گالوانیزه سیتکو تقسیم بندی کرد . از بهترین مارک های اتصالات گالوانیزه می توان به این برندهای اتصالات گالوانیزه  که جزو بهترین مدل اتصالات از نظر ریخته گری و آلیاژ چدن می باشد, اشاره کرد .

اتصالات مک چینی از جمله اتصالاتی است که در برابر پوسیدگی و آهن خوردگی بسیار مقاوم است و دوام پوششی بالایی دارد . در برابر عوامل محیطی بسیار مقاوم است .

خرید اتصالات گالوانیزه مک

اتصالات برزیلی توپی دارای استاندارد CE اروپا و انواع گواهی نامه های تاسیساتی بین المللی جهانی است و محصولات اتصال دنده ای گالوانیزه زانو, سه راه و بوشن این برند توپی بسیار پرفروش و محبوب است .

اتصالات گالوانیزه توپی

اتصالات گالوانیزه جورج فیشرسوئیس , نیز همچنین جزو اتصالات فشار قوی است و با اینکه وزن بالایی دارد, بسیار براق و مناسب هستند .زانوها , سه راه ها , چپقی , مغزی , بوشن , لبه دار و مهره ماسوه از محصولات با کیفیت این شرکت است .

اتصالات گالوانیزه جورج فیشر

اتصالات گالوانیزه چینی , نیز به صورت دنده ای هستند و به صورت اتوماتیک در برابر صدمات محیطی محافظت می کنند و از دوام پوشش بالایی برخوردار است . اتصالات گالوانیزه سیتکو , نیز دارای دوام پوشش بالایی است ودر برابر عوامل محیطی بسیا مقاوم است . خلاصه اینکه این برندها جزو بهترین شرکت های تولید کننده هستند که اطلاعات زیادی در رابطه با آن ها وجود دارد .

[تعداد: 3    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *