انواع نوار تفلون آسیا طلایی

نوار تفلون آسیا طلایی

نوار تفلون

شیرآلات هنگام نصب نیاز به آب بندی دارند که  هم از نشتی آن ها جلوگیری شود و هم این که محل اتصال را به صورت محکم به هم وصل کند، از این رو باید از نوار تفلون استفاده کنیم.

افراد فنی در لوله کشی در لوازم خود نوار تفلون به همراه دارند چرا که جزء لوازم ضروری آنها در لوله کشی به شمار می آید. نوار تفلوان در ابعاد و اندازه های مختلف و به صورت متنوع تولید می گردد که هر کدام برای کارایی مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند.

این محصول از پودری سفید رنگ به نام پلی تترافلوئورواتیلن با ضخامت بسیار کم تولید می شود، پودر سفید رنگ قابلیت چسبندگی ندارد از این رو در ظروف نچسب نیز به کار برده می شود.

چگونگی استفاده از نوار تفلون

هنگامی که در لوله کشی  با اتصال رزوه ای روبرو می شویم می دانیم که به طور صد در صد نشتی در آن رخ می دهد از این رو نوار تفلون را 5 الی 6 بار به دور اتصال می چرخانیم تا آب بندی را به طور کامل انجام دهد.

با توجه به اهمیت نوار تفلون در لوله کشی های مختلف باید در انتخاب آن دقت کنیم. شرکت آسیا طلایی از تولید کنندگان برتر در تولید نوار تفلون می باشد که مدل های مختلف آن را ابعاد گوناگون به بازار عرضه می کند.

نوار تفلون آسیا طلایی
نوار تفلون آسیا طلایی

چرا باید نوار تفلون آسیا طلایی انتخاب کنیم؟

داشتن وزن و اندازه استاندارد، با دوام، ،مستحکم  در مقابل گاز، بخار، روغن، رطوبت، دما، خوردگی و ساییدگی، مقاوم در برابر دی الکتریک بالا و اشعه UV و اسیدها و بازها، نرم و انعطاف پذیر و دارای اصطکاک پایین، ضدآّب، درزگیر بسیار مناسب، غیر قابل حل در حلال های متداول، مهر و موم کردن اتصال بدون سفتی و سختی.

مورد استفاده در سیستم های آب تحت فشار، سیستم حرارت مرکزی و شوفاژ، موتورخانه ها و تجهیزات فشارده سازی هوا.

قیمت انواع نوار تفلون آسیا طلایی

نوار تفلون آسیا طلایی به صورت خمیری، نواری، و مایع در بازار موجود می باشد که هر کدام دارای قیمت متفاوتی با توجه به حجم بسته می باشند، اما با توجه به افزایش قیمت تمامی کالاها شرکت آسیا طلایی با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب توانست در میان سایر رقبا خود را بالا بکشد.

قیمت تمامی محصولات آسیا طلایی بر روی سایت مجموعه قرار داده می شوند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.