انواع نوار تفلون دنا قیمت انواع نوار تفلون دنا

انواع نوار تفلون دنا

کار خانه دنا یکی از معتبرترین تولید کنندگان انواع نوار تفلون دنا می باشد . که نوار های تفلون را با جدید ترین تکتولوژی های روز دنیا و با به کار گیری مهندسین متخصص و با کسب تجارب مختلف طراحی و تولید می نماید .

انواع نوار تفلون دنا در لوله کشی های مختلف به کار برده می شود و از آن دسته از محصولات می باشند که نمی شود از نبودشان چشم پوشی کرد و از ضروری ترین نیاز هر لوله کشی در تاسیسات ساختمان و هر مکان دیگری می باشند .

در اتصالات رزوه ای یا دنده ای انواع نوار تفلون دنا نیاز می باشد که برای آب بندی این اتصالات به کار برده شود ، در اتصالات دنده ای با استفاده از انواع نوار تفلون دنا فضاهای خالی ایجاد شده بین دو اتصال را پر می کنند تا نشتی صورت نگیرد .

با توجه به میزان ضخامت و پهنا و وزن و کارایی  ، انواع نوار تفلون دنا به صورت تخصصی رنگ بندی می شوند .

انواع نوار تفلون دنا :

انواع  نوار تفلون بنفش دنا ، انواع نوار تفلون زرد دنا ، انواع نوار تفلون سفید دنا ، دنا ،انواع نوار انواع نوار تفلون قرمز و قهوه ای دنا ، انواع نوار تفلون صورتی دنا ، انواع نوار تفلون آبی دنا ، انواع نوار تفلون سبز دنا.، انواع نوار تفلون خاکستری .

دراین قسمت پایین  در مورد  کارایی انواع نوار تفلون دنا توضیحاتی ارائه می شود  .

انواع نوار تفلون دنا
نوارتفلون بنفش دنا

انواع نوار تفلون بنفش دنا:

این نوع نوار تفلون سنگین تر ، با کیفیت تر و با دوام تر می باشد .

انواع نوار تفلون زرد دنا : برای لوله هایی با ابعاد 2/1 تا 2 اینچ مورد استفاده قرار می گیرد و گاهی دارای برچسب gas tape می باشد .

 انواع نوار تفلون سفید دنا : برای لوله هایی با ابعاد 8/3 اینچ کارایی دارد .

انواع نوار تفلون قرمز و قهوه ای دنا: برای تسهیل در اتصالات لوله استفاده می شود و نقشی در عایق بندی ایفا نمی کند .

انواع نوار تفلون صورتی دنا: به علت بالا بردن ایمنی و امنیت ، در اتصالات هیدرو کربنی کارایی دارد ، ولی از نظر طراحی ابعاد به مانند نوار تفلون خمیری زرد تولید می شود .

انواع نوار تفلون آبی دنا :

در تمامی اتصالات گالوانیزه ای فلزی و پلیمری مورد استفاده قرار می گیرد .

انواع نوار تفلون سبز دنا : برای خطوط اکسیژن و لوله هایی که در جریان مسیرسیال گاز قرار می گیرند به کار برده می شود .

انواع نوار تفلون خاکستری دنا :

برای لوله های معبر که خوردگی دارند به کار برده می شود .

انواع نوار تفلون دنا در چ مکان هایی کارایی دارد ؟

در مخازن آب و پمپ ها به کار برده می شوند ، در تاسیسات ساختمانی و صنعت ، در خطوط انتقال سیالات ، در سیستم های گرمایشی و سرمایشی ، در اتصالات گالوانیزه ای ، فلزی و پلیمیری و به عنوان درزگیر، انواع نوار تفلون دنا کاربرد دارند .

انواع نوار تفلون دنا با پودری سفید رنگ با نام پلی تترافلوئورواتیلن ( P.T.F.E) تولید می شوند که دارای ضخامت های 75 تا 100 میکرون می باشند که مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی تولید می شوند .

مزیت های انواع نوار تفلون دنا:

جاذب آب نمی باشند ، در برابر بخار ، آب ، گاز ، روغن ، نفت مقاومت دارند ، غیر قابل اشتعال می باشند و در برابر سایش مستحکم هستند، در متراژ های مورد نیاز تولید می شوند ، نرم و انعطاف پذیر می باشند ، در برابر اسیدها ، بازها ، مقاوم بوده و دارای اصطکاک ناچیزی می باشند .در دمای 190- تا 370+ با دوام هستند .

انواع نوار تفلون دنا در نمایندگی های دنا موجود می باشند که می توانید در صورت نیاز با مرجعه با نمایندگی دنا با گرفتن مشاوره خرید راحتی را انجام دهید .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.