بوشن گالوانیزه لیست قیمت بوشن گالونیزه

بوشن گالوانیزه

بوشن یکی از انواع اتصالات محسوب می شود. این قطعه استوانه ای در بازار از نظر جنس دارای دو نوع فلزی و پلاستیکی می باشد. نوع فلزی آن گالوانیزه یا برنج بوده و نوع پلاستیکی نیز از پی وی سی ساخته شده است.

قیمت بوشن گالوانیزه

بوشن ها یکی از انواع اتصالاتی هستند که در صنعت مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از اتصالات در بین دو لوله به عنوان حلقه واصل به کاربرده می شوند. این قطعه در دو شکل متفاوت با کاربرد متفاوت تولید می شوند. یک نوع آن جوشی و شکل دیگر آن دنده ای یا پیچی است.

نوع دنده ای سفید یا پیچی این اتصالات در لوله کشی های ساختمانی کاربرد دارد. از آنجایی که اگر در لوله کشی آب سرد و گرم و برگشت از اتصالات دنده ای استفاده شود که گالوانیزه نباشد به مروو لوله ها دچار پوسیدگی و خوردگی می شوند و در نتیجه سیستم لوله کشی دچار نشتی می شود و باید لوله ها تعویض شود.

فروش بوشن گالوانیزه

بوشن گالوانیزه در دو نوع معمولی و تبدیل تولید و عرضه می شود. از بوشن گالوانیزه معمولی برای اتصال دو لوله گالوانیزه که قطر آنها با هم برابر است استفاده می شود، این نوع بوشن معمولاٌ از لوله گالوانیزه تولید می شود و قسمت داخلی آن را به صورت کامل رزوه می گردد. بوشن گالوانیزه تبدیل نیز برای اتصال دو لوله گالوانیزه که قطر آنها با هم برابر نیست بکار برده می شود. همچنین اگر زاویه دار باشد باعث تغییر مسیر لوله گالوانیزه می گردد.

لیست قیمت بوشن گالوانیزه

[تعداد: 5    میانگین: 4.2/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *