تفلون مایع آکسون خرید تفلون مایع آکسون

تفلون مایع آکسون

یکی از بهترین تفلون های موجود در بازار تفلون مایع اکسون می باشد ، تفلون مایع آکسون ساخت کشور ترکیه می باشد که در شرکت آدالوک ترکیه در دو نوع تولید مبی شود .

تفلون مایع آکسون چیست ؟

آب بندی در اتصالات توسط نوار تفلون صورت می گیرد ، تفلون به صورت مایع نیز تولید می شود ، تفلون مایع آکسون برای اتصالات فلزی و سایر اتصالات کتاربرد دارد . مایع آکسون باعث می شود که فضاهای خالی بین اتصال دو لوله پر شده و آب بندی صورت بگیرد .

انواع تفلون مایع آکسون :

1 . تفلون مایع آکسون معمولی

2 . تفلون مایع آکسون قفل شونده

تفلون مایع آکسون

هر کدام از تولیدات تفلون مایع آکسون دارای کاربردهای متفاوتی می باشند . که کاربر هر کدام را با توجه به کیفیت مورد نظر خود انتخاب می نماید .

تفلون مایع آکسون باعث شده که جایگزین تفلون خمیری و کنف شود ، چرا که در زمینه تاسیسات به عنوان روش نوین مورد استفاده قرار می گیرد ، تفلون مایع آکسون در آب بندی نسبت به سایر تفلون ها موثرتر می باشد .

با تفلون مایع آکسون آب بندی اتصالات به صورت تمیز تر انجام می گیرد ، هنگامی که مایع را بر روی اتصال مورد نظر می ریزیم می توانیم مقداری از مایع تفلون آکسون را که بعد از بستن اتصال بیرون زده می شود با دستمال به راحتی تمیز کنیم .

بعد از استفاده از تفلون مایع اکسون  اگر نیاز بود که اتصال باز شود می توانید با استفاده از آچار و گرم کردن محل اتصال ، این کار را به راحتی انجام دهید .

موارد استفاده تفلون مایع آکسون :

. در لوله های انتقال روغن و انتقال مواد شیمیایی کاربرد دارد .

. در سیستم های لوله کشی به کار می رود .

. در لوله های انتقال آب و هوا و مایعاتمورد استفاده قرار می گیرد .

.  در اتصالات هیدرولیک و پنوماتیک کاربرد دارد .

. در مخازن تحت فشار و کمپرسور هوا  استفاده می شود .

درچه  مواد اولیه ای تفلون مایع اکسون کاربرد دارد ؟

با ایجاد پیوند بدون درز توسط تفلون مایع آکسون  از خوردگی و نشت ؛ متریال برنج ، مس ، اهن ، فولاد گالوانیزه ، الومینیوم ، استیل ضد زنگ ، فایبر گلاس تقویت کننده جلوگیری می کند و با توجه به کیفیتی که تفلون مایع آکسون دارد تمام موارد ذکر شده را در مقابل فشار کنترل می نماید و از آن ها در برابر لرزش های ایجاد شده توسط سیستم های تاسیساتی  محافظت  به عمل می آورد .

ویژگی های تفلون مایع آکسون :

. اگر هنگام استفاده از تفلون مایع آکسون متوجه مشکلاتی شدید این امکان وجود دارد که اتصال را باز نمایید و فرایند آب بندی را مجدد انجام دهید .

. تفلون مایع آکسون در دمای 50- تا 150+ درجه سانتی گراد مقاوم می باشد  و در این دامنه دمایی می تواند آب بندی را به طور صحیح انجام  دهد .

. تفلون مایع آکسون با ضخامت 2% میلی متنر می تواند آب بندی را به طور کامنل انجام دهد .

. تفلون مایع آکسون در بسته بندی های تیوپی با حجم 50 میلی لیتر می باشد که نگهداری آن را اسان تر می کند .

. در تاسیساتی با ارتعاشات بالا تفلون مایع آکسون بسیار کاربردی می باشد .

. تفلون مایع آکسون بر روی قطعات تاثیرات منفی ندارد به طور مثال قطعه مد نظر را کوچک ، تبخیر و … نمی کند .

. در برابر رطویت و گاز های عبوری و شرایط جوی تفلون مایع آکسون بسیار مقاوم می باشد .

. تفلون مایع آکسون ضریب اصطکاک پایینی دارد و  در برابر کرایوژنیک پایدار است .

چگونگی استفاده از تفلون آکسون مایع :

محل اتصال را به خوبی تمیز و خشک نمایید و تفلون مایع آکسون را تا سه دور بر روی قسمت های رزوه ای اتصال بریزد و قطعات را متصل کنید ، اگر از محل اتصال تفلون مایع آکسون خارج شود ، خشک نمی شود و به راحتی با دستمال تمیزمی شود .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.