تفلون مایع فورس |قیمت تفلون مایع فورس |نمایندگی فورس

نوار تفلون مایع فورس

تفلون مایع فورس یکی از برترین و بهترین انواع تفلون آب بندی برای لوازم ساختمانی و تاسیساتی ساخت ترکیه است. ما در این مقاله قصد داریم درباره تفلون مایع فورس صحبت کنیم و مشخصات فنی این محصول را با هم بررسی کنیم. ما را تا انتهای متن همراهی کنید.

تفلون مایع 

تفلون مایع جایگزین تفلون های نوار معمولی رنگارنگی است که در لوله کشی ساختمان و اتصالات کاربرد زیادی دارند.  هرچند که سیستم های پوش فیت سال های زیادی است که وارد بازار شده اما قیمت بالای این محصولات باعث شده که همچنان اتصالات دارای مغزی و دنده ای دست بالاتر را داشته باشند و سهم بیشتری از بازاررا تصاحب کنند. از این جهت  تفلون به عنوان ماده ای که از نشت مایع از اتصالات جلوگیری می کند همچنان پرکاربرد است.

بررسی تفلون مایع فورس 

تفلون مایع فورس دارای تاییدیه معتبر برای مصارف آب آشامیدنی و دستگاه های تصفیه است و می توان آن را جهت تجهیزات انتقال آب، روغن، هوا، گاز و لوله های انتقال مواد شیمیایی با اتصالات فلزی و غیرفلزی استفاده کرد. هر 100 میلی لیتر از تفلون مایع فورس معادل 10 عدد نوار تفلون است. این محصول قابلیت تحمل فشار تا 700 بار در بازه دمایی 50-  تا 150+ را دارد.
مزایا تفلون مایع فورس 

تفلون مایع فورس مزایای زیادی نسبت به تفلون نواری دارد که شامل موارد زیر است:
•    آب بندی قطعی و به صورت کامل
•    عدم استفاده ازآچار برای بستن اتصال (با دست انجام می شود)
•    تحمل دمای پایین و بالای زیاد (بنابراین کاربردش گسترش پیدا می کند)
•    قیمت تمام شده خیلی کمتر از تفلون نواری
•    قابلیت استفاده آسان

ویژگی تفلون مایع فورس چیست؟

•    تحمل فشار 700 بار
•    دمای کارکرد آن بین 50- تا 150+ درجه سانتی گراد
•    برای مصارف آب آشامیدنی و تصفیه قابل استفاده است.
•    برای آب، هوا، گاز و روغن مناسب است.
•    قیمت تفلون مایع فورس مناسب است.
•    این محصول ساخت ترکیه است.

مشخصات فنی و جزئیات تفلون مایع فورس 

•    اطلاعات کلی: نوع این ماده مایع است
•    عملکرد آن آب بندی اتصالات فلزی و غیر فلزی است.
•    مشخصات فیزیکی: ابعاد – میلی متر
•    وزن آن 1/0 کیلوگرم است

خرید چسب رزوه فورس

مشخصات فنی: 

کاربری آن برای سیستم های حاوی آب، روغن، هوا و گاز است
محدوده ی دمای کارکرد تفلون مایع فورس بین 50- تا 150+ درجه سانتی گراد است.

کاربرد تفلون مایع فورس 

باید به این نکته توجه داشت که تفلون مایع این روزها به تازگی وارد بازار شده اند به همین علت است که لوله کش هایی که تجربه های طولانی مدت دارند با این محصول آشنایی کامل ندارند . امروزه از تفلون مایع فورس در اتصالات دنده ای و مغزی استفاده می کنند و جایگزینی برای تفلون های رنگی و معمولی قدیمی هستند.

نحوه استفاده تفلون مایع 

در ابتدا باید دو دنده بیرونی مادینگی که شامل دو دنده اول قسمت بیرونی است به تفلون مایع آغشته شود.
در مرحله دوم باید یک نوار بسیار نازک از ابتدایی ترین نقطه دنده تا پایین ترین نقطه در دنده را به تفلون مایع آغشته کرد.
مرحله سوم باید دو اتصال نری و مادگی را بدون استفاده از هیچ ابزاری و فقط با دست آن را بسیار محکم کرد.
مرحله چهارم هرجا که مشاهده شود که اتصال دو تا قطعه از حرکت ایستاد دیگر احتیاجی به استفاده از ابزار خاصی نیست.
در مرحله بعدی بر روی بسته آبگیری کردن سیستم با توجه به دستور العمل های موجود آن نوشته شده باید با توجه به بزرگی یا کوچکی و یا میزان شدت فشار آب مدت زمانی را ثبت کرده و بعد از آن بتوان از این اتصال استفاده کرد.

معایب تفلون مایع جیست؟

موارد زیر از معایب تفلون مایع به شمار می روند که آن ها را توضیح می دهیم:
1.    مدت زمان استراحت تا قابلیت استفاده از محصول به نسبت نوار تفلون بیشتر است. (بعد از استعمال بین 5 دقیقه تا نیم ساعت)
2.    در صورت باز کردن اتصال برای بستن دوباره همان اتصال  سر جایش باید بار دیگر از تفلون استعمال کرد.

انواع مختلف تفلون مایع 

تفلون های مایع هم مانند تفلون های رنگی دارای انواع و اقسام مختلفی هستند که باید با توجه به محل و مکان استفاده و قرارگیری آن ها باید از نوع خاص آن استفاده کرد. استفاده از تفلون مایع در آب بندی مواد شیمیایی و یا استفاده کردن از تفلون مایع در آب با هم بسیار متفاوت هستند.
به این نکته باید توجه داشت که برای اتصالات گاز هم از تفلون مایع مخصوص استفاده می شود تا جلوی نشتی آن را بگیرد.

مایع تفلون به دو دسته تقسیم می شود: تفلون های قفل شونده و تفلون های بازشونده
تفلون مایع قفل شونده: در این نوع  مایع تفلون بعد از استفاده حتی با استفاده از ابزارهای مختلف به هیچ عنوان قابلیت باز شدن ندارد. از این مدل تفلون برای اتصالاتی استفاده می کنند که در آینده نیازی به جداسازی نداشته باشند. به همین دلیل استفاده از آن ها محدود است و بیشتر در صنایع تولید از آن ها استفاده می کنند.
در صورتی که نیاز باشد که این اتصال باز شود باید با استفاده از سشوارهای مخصوص دمای آن را به بالاتر از 250 درجه سانتی گراد رساند و بعد با استفاده از ابزارهای مخصوص آن را جداکرد.
تفلون مایع باز شونده و کاربردهای آن: این نوع تفلون با تفلون مایع قفل شونده بسیار متفاوت است و در اتصالاتی که در آینده نیاز به جداکردن دارد استفده می شود و می توان اتصالات چسبانده شده با این مدل تفلون را با استفاده از ابزارهای معمولی از یکدیگر جدا کرد. هر کدام از تفلون مایع چه جداشونده چه قفل شونده کاربرد مخصوص خود را دارند و باید از هرکدام آن ها در کار مخصوص آن ها استفاده شود.

نمایندگی تفلون مایع فورس 

این محصول از طریق نمایندگی تفلون مایع فورس از کشور ترکیه وارد می شود که شما عزیزان از طریق نمایندگی می توانید این محصول را خرایداری کنید.

فروش تفلون مایع فورس 

برای خرید تفلون مایع فورس به نمایندگی ها و فروشگاه های معتبر مراجعه نمایید همچنین می توانید از طریق سایت خرید خود را انجام دهید.
ما در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی را درباره این محصول ارائه دهیم همه اطلاعات تفلون مایع فورس به صورت کامل در سایت موجود است در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر درباره این محصول و قیمت تفلون مایع فورس می توانید با ما تماس بگیرید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.