تولیدی اتصالات گالوانیزه

تولیدی اتصالات گالوانیزه

در این قسمت سعی بر این داریم که به معرفی اتصالات گالوانیزه به عنوان یکی از بهترین موارد مصرفی برای انجام سیستم لوله کشی که استحکام بالایی در مقابل فشار های مکانیکی و همینطور به دلیل آبکاری به روش گالوانیزاسیون توسط فلز روی در مقابل رطوبت و خوردگی و زنگ زدگی مقاوم می باشد بپردازیم.

تولیدی اتصالات گالوانیزه

همانطور که می دانید اتصالات گالوانیزه به وسیله فلز آهن و یا چدن به روشهای فورج، ریخته گری، تولید به روش گرم و سایر روش ها تولید می شود که پس از آن طی عملیات گالوانیزاسیون تبدیل به اتصالات گالوانیزه می شود و مورد مصرف قرار می گیرد. روش فورج و یا آهنگری یکی از روشهای متداول تولید ساخته های فلزی می باشد که در این روش قطعه اولیه که لقمه نامیده می شود در میان دو نیمه قالب قرار می گیرد و نیرویی زیاد به صورت آرام و گاهی ضربه ای به آن وارد می شود. به این ترتیب قطعه گداخته در محیط قالب شکل و فرم داخل قالب را به خود می گیرد و فلز اضافی به حفره ای وارد می شود که بعداٌ از قطعه جدا می شود و دور ریز قطعه فورج شده محسوب می شود. در روش دیگر که به ریخته گری مرسوم است فلزات و آلیاژها از طریق ذوب، ریختن مذاب در محفظه ای به نام قالب و آنگاه سرد کردن و انجماد آن مطابق شکل محفظه است. این روش قدیمی ترین فرآیند شناخته شده برای بدست آوردن شکل مطلوب فلزات است. اولین کوره های ریخته گری از خاک رس ساخته می شدند و لایه هایی از مس و چوب چوب به تناوب در آن چیده می شد. تولید به روش گرم که برای تولید زانو استفاده می شود و دارای کیفیت خوبی برخوردار می باشد. در این روش لوله ها پس از برش خوردن به قطعات مناسب با کمک دستگاهی به نام مندرل از قالب عبور می کنند که قالب درون کوره قرار دارد این قالب شکل عصایی دارد و از جنس گرمکار می باشد که قالب از درون لوله عبور می کند و لوله را به زانو تبدیل می نماید.

خرید اتصالات گالوانیزه ایرانی

انواع اتصالات گالوانیزه شامل اتصالات مغزی گالوانیزه، در پوش چهار گوش گالوانیزه، در پوش شش گوش گالوانیزه، مهره ماسوره گالوانیزه، سه راهی اتصال گالوانیزه، سه راهی تبدیل گالوانیزه، سه راهی معادل گالوانیزه، سه راهی 45 درجه گالوانیزه، چها راهی اتصال گالوانیزه، بوشن ساده گالوانیزه، بوشن روپیچ توپیچ گالوانیزه، بوشن تبدیلی گالوانیزه، زانو 90 درجه گالوانیزه، زانو 45 درجه گالوانیزه، زانو تبدیل گالوانیزه، زانو تبدیل گالوانیزه، نیپل گالوانیزه، فلنچ گالوانیزه، فلنچ کور گالوانیزه، واشر گالوانیزه، بست لوله گالوانیزه، آویز گالوانیزه و… می شود که تماماٌ به صورت دنده ای تولید می شود و به کمک لوازم آب بندی به یکدیگر متصل می گردد.

 

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *