تولید مغزی شیر مخلوط شانه چیان

تولید مغزی شیر مخلوط شانه چیان

مجموعه تولیدی شانه چیان یکی از هزاران مجموعه صنعتی فعال در زمینه تولیدات تاسیسات می باشد که به طور تخصصی در زمینه تولید مغزی شیر مخلوط در ایران فعالیت می نماید و با توجه به تلاش مستمر مدیران و کارکنان خبره این مجموعه توانسته است تولیداتی با کیفیت و دارای استاندارد را به بازار عرضه نماید.

از دیگر افتخارات این گروه تولیدی استفاده از مواد اولیه مرغوب  از آلیاژ تمام برنج با سرب زیر 5.2 درصد در ساخت این محصول می باشد. عدم استفاده از سرب و یا سرب با درصد بسیار کم سبب بهداشتی شدن این قطعات شده و از شکننده بودن آنها جلوگیری می نماید. زیرا وجود سرب با درصد بالا نه تنها برای سلامتی مضر می باشد بلکه مغزی حالتی ترد و شکننده پیدا می کند.

قیمت مغزی شیر مخلوط اهرمی

مغزی شیر مخلوط قطعه ای مکانیکی برای کنترل جریان سیال مختلف می باشد که در انواع شیرهای مخلوط نصب می شود . مغزی شیر سبب چرخش شیر مخلوط به سمت چپ یا راست شده است و به این ترتیب باعث قطع و وصل شدن جریان سیال می شود . جنس مغزی شیر مخلوط عمدتا از جنس برنج است و به دلیل جلوگیری از تجمع رسوبات مختلف این فلز انتخاب شده است . همچنین برنجی بودن مغزی این شیر مخلوط شانه چیان , باعث می شود تادر مقابل رطوبت و  سختی آب های سنگی مقاومت فیزیکی و شیمایی بالایی داشته باشد . استفاده از مغزی های شیر مخلوط شانه چیان, با کیفیت و استاندارد باعث باز و بسته شدن راحت شیر بدون وجود هیچ گونه فشاری  می شود .و از چکه کردن و اصراف جریان سیال به طو چشم گیی جلوگیری می کند .

بیرینگ ها و اورینگ های به کار رفته در مغزی شیر مخلوط شانه چیان از مواد  درجه یک NBR تشکیل شده است که مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالایی داد , به عنوان مثال : قطعات پلیمری بیرینگ  و اورینگ در برابر وغن , مواد نفتی , گریس و دماهای بالا بسیار مقاوم است . جنس مغزی شیر مخلوط علاوه بر بنجی بودن در بعضی موارد از جنس استنلس استیل نیز است که از استنلس استیل 304و 316 تولید و ساخته شده است . این مغزی ها در برابر اکسایش , خوردگی اسیدی و خوردگی بازی از مقاومت بالایی برخوردار هستند. البته مدل استیل در خط تولید مجموعه شانه چیان قرار ندارد.

لیست قیمت مغزی شیر مخلوط
مغزی شیرمخلوط ایگه
[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *