خرید شیرفلکه فاراب

شیرفلکه فاراب

در تاسیسات صنعتی استفاده از شیرفلکه بسیار مهم می باشد آن هم استفاده از شیرفلکه های که اطمینان از کیفیت آن بالا باشد.

فاراب از تولیدکنندگان برتر در زمینه تولید شیرفلکه می باشد که توانسته است با کیفیتترین محصول را با شایسته ترین قیمت راهی بازار نماید.

تمام خطوط تولیدی فاراب از نیروهای کاربلد و زبده تشکیل شده و از ماشین آلات مدرن وتجهیزات پیشرفته استفاده شده است.

در کنار همه موارد استفاده از علم تولید و تجارب به دست آمده طی سالها تولید باعث شده است که محصول نهایی به یک محصول با کیفیت و محبوب در مین همه تبدیل شود و رضایت حداکثری متقاضیان را بدست آورد.

مدلهای مختلف شیرفلکه فاراب

شیر فلکه کشویی چدنی: قابل استفاده برای سیالهای گرم و سرد، فاضلاب، روغن، هوای فشرده و غیره می باشد که طراحی آن با DIN3352 بوده و نوع اتصال فلنجی PN10,PN16 می باشد که مطابق با استادارد DIN2501 تولید می شود.

شیرفلکه کشویی با جنس چدن خاکستری GG25: دارای پوشش رنگ ایوکسی می باشد که در مدلهای سیت رینگ (زبانه) لاستیکی، برنزی، استیل طراحی و تولید می گردد ، نوع اتصال فلنح PN10 و PN16 می باشد که در سایز 50 میلیمتر تا 400 میلیمتر که معادل بر 2 اینچ تا 16 اینچ می باشد تهیه می شود.

شیرفلکه کشویی چدنی با آب بند لاستیکی یا فلزی: نوع اتصال در این محصول فلنجی می باشد که فشارهای مختلف را متحمل می شود و دارای عملگرهای متنوع مانند فلکه ای، گیربکسی، پنوماتیک و… می باشد که با توجه به مدل انتخابی دارای قیمتهای مختلف می باشد.

شیرفلکه چدنی فلنج دار: جنس بدنه از چدن نشکن GGG40 می باشد که دارای آب بند لاستیکی بوده و عملگر آن فلکه ای می باشد و می تواند فشارکاری تا 16 بار و فلنج PN16 را متحمل شود.

خرید شیرفلکه فاراب
خرید شیرفلکه فاراب

کارایی شیرفلکه فاراب

برای قطع و وصل جریان سیال از شیرفلکه فاراب استفاده می کنند به همین دلیل بر سر مسیر لوله هایی که باید به طور کامل باز بمانند و یا به طور کامل بسته، از شیرفلکه استفاده می کنند.

این محصول در تاسیسات حرارتی برودتی، آب و فاضلاب و تاسیسات صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید شیرفلکه فاراب از طریق فروشگاه های آنلاین و سایت فاراب امکان پذیر می باشد اما اگر از آن دسته افراد هستید که خرید حضوری را ترجیح می دهید می توانید به نمایندگیهای فاراب مراجعه نمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.