خرید شیر فلکه کیز ایران

خرید شیر فلکه کیز ایران

یکی از پر مصرف ترین شیر در صنایع تاسیسات ساختمانی و صنعتی  شیر فلکه کشویی است. این نوع شیر فقط برای باز و بستن کامل استفاده می شود. البته این به این معنی نیست که فقط برای باز و بستن کامل باشد می توان به صورت بخشی از آن نیز استفاده کرد.گروه تولیدی شیرآلات کیز ایران با هدف ارتقاء سظح تولیدات داخلی با تجربه علمی و صنعتی و بهره گیری از کادری متخصص و نیز تکیه بر محاسبات ، طراحی ، ساخت و تجهیزات مدرن فنی خویش توانسته یکی از موفق ترین تولید کنندگان داخلی محصوب گردد. یکی از تولیدات گروه شیرآلات کیز ایران شیر فلکه کشویی میباشد که با استاندارد به شماره ISIRI 3664 می باشد که در محل هایی به کار میرود که بخواهند جریان سیال را به طور کامل بسته یا باز نمایند از خواص این شیر می توان به کم بودن افت فشار در طول مسیر اشاره نمود و به همین دلیل در سر راه لوله های با طول زیاد از این شیر استفاده می گردد. از دیگر خواص شیر فلکه این است که وقتی بطور کامل باز می شود مجرا بند (دیسک) از مسیر عبور جریان حذف می شود که این خاصیت باعث از بین رفتن هرگونه مقاومتی در شیر می گردد. قطعات به کار رفته در شیر فلکه کشویی کیز ایران تماماٌ از مواد اولیه مرغوب موجود با بهره گیری از ماشن آلات مدرن و جدیدترین تکنولوژی تولید ساخته می شود و همچنین با ابزاآلات کالیبره شده در واحد کنترل کیفیت کلیه موارد فنی با دقت تست میگردد.

قیمت شیر فلکه کیز ایران

در فرایند تولید شیرالات بهداشتی کیز ایران از الیاژ برنج استفاده می شود که همین مورد سبب گردیده بهترین گزینه برای مکان های مسکونی به شمار رود زیرا این شیرالات در برار واکنش های شیمایی مانند زنگ زدن مقاوم اند که در نتیجه از الوده شدن اب جلوگیری می شود.

در تعیین شیرفلکه ها از لحاظ بهترین انتخاب هرچه افت کمتری در خود داشته باشند جز بهترین شیرفلکه های شناخته می شوند.  مواد تشکیل دهنده شیر فلکه های کیز ایران برنج با کیفیت بالا و دارای استاندارد ایزو 228 می باشد و واشر موجود در این شیر فلکه از مواد PTFE  بوده و همچنین چرخ دسته آن ساخته شده از جنس آلومینیوم و پوشش اپوکسی می باشد. شیرفلکه های کیز ایران مورد استفاده در آب و روغن در سایز 2/1 اینچ تا 4 اینچ در بازار موجود می باشد. مقاومت فشار این محصول نیز حداکثر 20 بار و دمای حداکثر 120 درجه سانتی گراد را تحمل می کند.

خرید شیر فلکه کیز ایران

 

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *