خرید لوله مانیسمان چینی

لوله مانیسمان چینی

از نمونه لوله های عام صنعتی لوله مانیسمان می باشد که در کشور چین و کشور ایران طراحی و تولید می گردند اما به دلیل اینکه تولید این مدل از لوله در ایران با محدودیت روبرو است و نمی تواند پاسخگوی نیاز بازار باشد باید آن را از کشورهای دیگر خریدداری کرد.

کشور چین پیشرو در تولید بوده و توانسته لوله مانیسمان را به طور گشترده ای تولید نماید و آن را در اختیار کشورهای مختلف بگذارد.

واردات از محصولات چینی و لوله مانیسمان به ایران نسبت به سایر کشورها آسانتر صورت می گیرد از این رو این محصول را با برندهای مختلف چینی با حجم بالا وارد بازار ایران می کنند تا بتواند جوابگوی نیاز مشتریان باشد.

برای آشنایی بهتر با لوله مانیسمان در ادامه به تعریفی از آن می پردازیم.

به طور کلی لوله به دو مدل درزدار و بدون درز تولید می شود که ما در این مقاله نوع بدون رز یا مانیسمان را می خواهیم توضیح دهیم.

لوله مانیسمان چینی که با نام لوله جوشی، سیم لس نیز شناخته می شود یکنواخت و یکپارچه می باشد که در صنعت های مختلف خصوصا صنایع نفت و گاز مورد استفاده قرار می گیرد.

روش ساخت لوله مانیسمان به این صورت است که یک پروفیل تو پر را میان تهی کرده و آن را بدون هیچگونه درزی و به صورت یکپارچه تولید می کنند.

این لوله در انواع مختلفی همچون:

آتشخوار، لوله مانیسمان گالوانیزه، لوله بدون درز هیدرولیک و نمونه های دیگر… با گریدهای A333, A335, A106 در سایزهای 1 اینچ تا 6 اینچ تولید می گردد.

رده های تولیدی لوله مانیسمان

  • 10
  • 20
  • 30
  • 40
  • 60
  • 80
لوله مانیسمان چینی
خرید لوله مانیسمان چینی

ویژگیهای لوله مانیسمان چینی

هیچکونه درز و جوشی ندارند، کاملا یکنواخت می باشند، نسبت به نمونه های مشابه استحکام بالایی دارند، با دستگاه های پیشرفته و تکنولوژی روز دنیا تولید می گردند، دچار خوردگی و پوسیدگی نمی شوند، دارای قیمت مناسبی می باشند، کیفیت مطلوبی دارند، در برابر ضربه مقاومت دارند.

اما نکته قابل توجه اینکه لوله های مانیسمان از نظر وزنی سبک می باشند چرا که با پایین ترین نوع استاندارد بین المللی به نام ASTM تولید می گردد.

لوله مانیسمان با برندهای مختلفی در چین تولید و به ایران وارد می شود که از طریق نمایندگی های مختلف به فروش می شد شما عزیزان می توانید برای خرید لوله مانیسمان چینی به مراکز معتبر فروش لوله و یا نمایندگیهای فروش لوله چینی از طریق لینک    www.avalve.ir مراجعه فرمایید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.