زانو جوشی خرید زانو جوشی

ایا تا به حال نام زانو جوشی را شنیده اید ؟ این محصول لوله ای است که بین دو لوله یا تیوپ بلند راه اندازی می شود  و در واقع برای تغییر جهت سیال , در زاویه 45 درجه , 90 درجه و 180 درجه ساخته می شود . نکته مهم در طراحی این اتصالات این است که در توسط برند های مختلف با ساختار بسیار ساده ای تولید شده است ولی در عین حال با توجه به این ساختار ساده , نقش بسیار مهمی را به عهده دارد و بسیار کاربردی است . این اتصال دهنده در واقع ابزاری است که در تاسیسات ساختمانی و صنایع مختلف در اب , هوا و گاز و بخار و صنایع پتروشیمی , غذایی , دارویی و شیمیایی و ….. برای تغییر مسیر جریان انچه در انشعابات وجود دارد , به کار می رود . لازم است بدانید که زانو جوشی توسط برند های مختلف در انواع زانو جوشی 45 درجه , زانو جوشی 90 درجه و زانو جوشی 180 درجه ساخته می شود . نحوه استفاده از هر یک از این انواع زانو جوشی به صورت زیر است :

زانو جوشی 45 درجه  برای ایجاد تغییر جهت در مسیر لوله مورد استفاده قرار می گیرد . زانو جوشی 90 درجه برای تغییر جهت همراه با شعاع مورد نیاز استفاده می شود و زانو جوشی 180 درجه در مواقعی که بخواهیم مسیر رفت با مسیر برگشت را به طور موازی با یکدیگر قرار دهیم از این زانو استفاده می کنیم .

زانو جوشی از مزایای زیادی برخوردار است و عمر طولانی مدتی دارد . نکته مهم این است که زانو جوشی فولادی از اهمیت ویژه ای برخوردار است که به دو صورت درزدار و مانیسمان ساخته می شود . زانو جوشی را می توانید مطابق با نیاز خود در کار و حرفه , با قیمت مقرون به صرفه خریداری کنید .

زانو جوشی قیمت

 

[تعداد: 1    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *