سوپاپ یورک ایتالیا

معرفی سوپاپ یورک ایتالیا

یورک شرکتی موفق در ایتالیا بوده که به تولید شیرآلات متنوع پرداخته است، یورک پیشرو در تولید بوده و با استفاده از آلیاژهای برتر شیرآلات مهم و کاربردی را طراحی و تولید کرده است.

از اهداف راهبردی یورک بالا بردن سطح کیفیتی محصولات و بالا بردن تولیدات متنوع می باشد تا بتواند بهترین ها را به بازار بین المللی ارائه دهد و خود را مطرح تر و نامدارتر نماید.

شیر سوپاپ این اطمینان را باید به ما بدهد که هنگام فشار زیاد بازمی شود و آن را کنترل می کند، پس برای برآورده شدن چنین انتظاری بهتر است سوپاپ یورک ایتالیا را انتخاب نماییم.

از پر فروش ترین تولیدات یورک شیر سوپاپ می باشد که در ایران نیز طرفداران زیادی به علت کیفیت بالا و عملکرد عالی دارد.

برای اینکه بدانیم شیر سوپاپ چیست و چرا از آن استفاده می کنیم تا آخر مقاله با ما همراه باشید.

سوپاپ یورک ایتالیا

شیر سوپاپ یا شیر اطمینان به منظور جلوگیری از برگشت آب مورد استفاده قرار می گیرد، این محصول برای سلامت انسان و محافظت از دستگاه و محیط به قسمت ورودی سیستم نصب می گردد تا هنگامی که فشاری زیادی به شیر وارد می شود باز شود و سپس به منظور ممانعت از بازگشت سیال به درون سیستم بسته شود.

باز و بسته کردن شیر از طریق فشار مایعات اتفاق می افتد و هیچ کنترل کننده ای در بیرون از بدنه برای هدایت آن وجود ندارد، پس می توان گفت سوپاپ یورک ایتالیا وسیله ی محافظتی می باشد که گاها از انفجار و آسیب سیستم جلوگیری می کند.

عواملی که باعث افزایش فشار در سیستم می شوند عبارت هستند از: بسته شدن مجاری تخلیه، آتش سوزی در محیط خارجی، واکنشهای شیمیایی، آسیب و پارگی در لوله های مبدل حرارتی و….

هر کئام از موارد که نام بردیم می توانند در صورت اتفاق افتادن آسیبهای بسیاری به سیستم تأسیساتی وارد کنند که سوپاپ یورک ایتالیا به خوبی آنها را مهار می کند.

از این مدل شیر در سیستمهای هوای فشرده، سیستمهایی که به ورود سیال از یک جهت نیاز دارند، پمپهای کفکش و چاهی، شبکه های آبرسانی شهری، تأسیسات حرارتی ساختمان، پنوماتیک جهت جلوگیری از ورود ذرات ریز و خاک و شن به سیستمهای حساس بالا استفاده می کنند.

قیمت سوپاپ یورک به سایز و ابعاد آن، نرخ ارز و نرخ مواد اولیه بستگی دارد که شما گرامیان می توانید از طریق سایت ما به آدرس www.avalve.ir آن را مشاهده فرمایید.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.