شرکت اتصالات جوشی امین

تاریخچه شرکت اتصالات جوشی امین

در مجموعه امین با یک فرمول ساده اتصالات جوشی با کیفیت بالا تولید می شوند و به بازار عرضه می گردند، به دلیل استقبال بالا از محصولات امین، در این مجموعه تولیدات با تیراژه بالا تولید می گردند تا بتواند به راحتی پاسخگوی نیاز بازار باشد.

در پروژه های صنعتی و ساختمانی اتصالات جوشی نقش مهمی را در به سرانجام رساندن خطوط پایپینگ اجرا می کنند.

از انواع اتصالات جوشی امین به اتصالات درزدار و اتصالات بدون درز یا همان مانیسمان اشاره می کنیم که به صورت اتصالات جوشی فولادی و اتصالات جوشی استیل تولید می شوند و در صنایع آب، گاز، بخار، هوا مورد استفاده قرار می گیرند همچنین در سیستمهای مختلف مانند فاضلاب و مواد شیمیایی نیز از این نوع اتصال استفاده می شود.

در اتصالات درزدار، وجود درزدر دوسر اتصال باعث می شود که اتصال ضعیفتری صورت گیرد، که برای جوش آن باید از افراد باتجربه و خبره استفاده نمود، این اتصالات در ضخامت و اندازه های مختلف تولید می شوند.

در اتصالات بدون درز به دلیل یکدستی و یکپارچگی ساختار آن یک اتصال قوی به وجود می آید که نسبت به اتصال مانیسمان محبوبیت بسیاری دارد.

تمامی اتصالات جوشی امین مطابق با استانداردهای ملی تولید می گردند و دارای گواهینامه استاندارد ISO9001 2008 می باشند.

در چه مواقعی از اتصالات جوشی امین استفاده می شود؟

هنگام لوله کشی خطوط انتقال سیالات با توجه به طراحی های از پیش تعیین شده نیاز به انشعاب گیری در گوشه کنار و جداره ها می باشد که این کار با استفاده از اتصالات جوشی انجام می گیرد.

تولیدات شرکت اتصالات جوشی امین

زانو جوشی، سه راه جوشی، تبدیل جوشی، سردنده جوشی، کپ جوشیف انواع بستهای زرد، ریگلاژی، تی، پایه دار، بدون پایه.

انواع اتصالات جوشی امین عبارت هستند از:

زانو جوشی، سه راهی جوشی، کپ جوشی، بوشن حوشی، سوکولت جوشی، تبدیل جوشی، نیپل جوشی، چهارراه جوشی، سردنده جوشی، تردولت جوشی.

شرکت اتصالات جوشی امین در تلاش است که با همکاری پرسنلی مجرب و ماشین آلاتی مدرن و تکنولوژی روز دنیا و با توجه به تحریمهای اقتصادی تولیدات داخلی را در سطح وسیعی گسترش دهد تا نیاز به واردات نباشد، چرا که واردات باعث خارج شدن ارز از کشور می شود.

پس عدم خروج ارز از کشور یعنی اشتغال زایی بیشتر و بهتر.

اتصالات جوشی امین با توجه به کیفیت بالا از نازل ترین قیمت برخورددار هستند.

امیدوار هستیم که مجموعه امین روز به روزبا ارتقای کیفیت محصولات، پاسخگوی نیاز شما عزیزان و بازار ایران باشد.

شرکت اتصالات جوشی امین
شرکت اتصالات جوشی امین
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.