شرکت اتصالات پلی رود

شرکت اتصالات پلی رود

واحد تولیدی تحقیقاتی پلی رود اتصال که هم اکنون جزء یکی از بزرگترین واحدهای تولیدی اتصالات آبیاری و آبرسانی پلیمری در کشور و همچنین در خاورمیانه محسوب می شود. این واحد تولیدی بیش از 30 سال در زمینه ساخت و تولید انواع قالبهای تزریق پلاستیک فعالیت داشته است که همواره با بهره گیری از بالاترین و آخرین تکنولوژی دنیا در زمینه تولید اتصالات مختلف از جمله اتصالات پلیمری فعالیت دارد. شرکت تولیدی پلی رود در استان زیبای مازندران در محیطی بالغ بر 300000 متر مربع  در مجموعه ای مدرن در حال فعالیت می باشد.

واحد تولیدی پلی رود جهت مصارف سیستم لوله کشی فاضلاب، لوله و اتصالات پلی ایلن را پیشنهاد می دهد و خود یکی از تولید کنندگان این سیستم می باشد به دلیل اینکه این سیستم نسبت به موارد مشابه از ویژگیهای مهمی برخوردار می باشد که می توان آن را حتی با سیستم جدید پوش فیت مقایسه کرد و برتری های آن را برشمرد.

خرید اتصالات پلی رود

تولید کنندگان پوش فیت مواد اولیه خود را با قیمت نازل تری نسبت به مواد اولیه پلی اتیلن تهیه نموده و در تولید لوله و اتصالات پوش فیت نیز از مواد کمتری نسبت به لوله و اتصالات پلی اتیلن استفاده می گردد در صورتی که قیمت لوله و اتصالات پلی پروپیلن به مراتب از قیمت لوله و اتصالات پلی اتیلن بیشتر بوده و این سود چند جانبه تعدادی از تولید کنندگان را بر آن داشته که به تولید لوله و اتصالات پلی پروپیلن (پوش فیت) روی آورده و تبلیغات گسترده ای نیز در این زمینه انجام دهند.

هزینه اجرای پوش فیت به مراتب بیشتر از هزینه سیستم پلی اتیلن می باشد زیرا در سیستم پوش فیت در هر یک متر حداقل از دو عدد بست استفاده می گردد و در صورتی که در سیستم پلی اتیلن در هر دو الی سه متر از یک عدد بست استفاده می گردد که هزینه اجرای هر بست 90 در پوش فیت 7000 ریال، قیمت هر بست 110 نیز 8000 ریال و هزینه اجرای هر متر طول پوش فیت 14500 ریال بوده در صورتی که هزینه اجرای هر نتر طول پلی اتیلن 11000 ریال و اجرای هر بست 6000 ریال و قیمت هر بست 110 نیز 8000 ریال می باشد بنابراین اگر هزینه اجرای پلی اتیلن و پوش فیت را مقایسه نماییم اعداد ذیل به دست خواهد آمد.

هزینه اجرای سیستم پوش فیت بیش از 2.5 برابر هزینه اجرای سیستم پلی اتیلن می باشد حال در قبال پرداخت این هزینه بالا چه چیز نصیب شما می گردد.

نو ظهور بودن سیستم پوش فیت و نبودن پروژه ای در ایران که حداقل سه سال از زمان انجام سیستم فاضلاب آن توسط پوش فیت گذشته باشد و همان طوری که مطلع هستید در فواصل کم به وسیله اورینگ به یکدیگر مرتبط می گردند و اگر در اثر مرور زمان PHموجود در شوینده هایی مانند وایتکس که خاصیت اسیدی دارد بر روی اورینگ های سیستم اثر بگذارد و باعث شود سیستم پوش فیت از محل اورینگ ها با پوسیدگی و نشت فاضلاب مواجه گردد آیا می دانید مخصوصاٌ در پروژه های بلند مرتبه با چه فاجعه ای مواجه می گردید؟ در صورتیکه در 35 سال پیش پروژه بزرگ اکباتان و 40 سال پیش هتل کوروش شمال و پروژه های بیشمار دیگری توسط سیستم فاضلابی پلی اتیلن انجام گردیده و تاکنون حتی یک نمونه گرفتگی و یا شکستگی از محل جوشها گزارش نگردیده است.

قیمت اتصالات پلی رود

[تعداد: 2    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *