شرکت ایران پیگلر آدرس شرکت ایران پیگلر

شرکت ایران پیگلر

علامت تجاری شرکت ایران پیگلر به صورت دو عدد P می باشد ، این حرف اختصاری به صورت دو خط موازی در سمت چپ قرار دارند ، و به شکل دو دایره که یکی درون دیگری قرار گرفته است به رنگ قرمز بر روی سطح زرد مستطیل به تصویر کشیده شده اند ، در قسمت راست  این تصویر کلمه ایران پیگلر نوشته شده است و در قسمت پایین این کلمه Iran pigler معادل انگلیسی آن درج شده است .

به همین دلیل حق استفاده انحصاری Iran طبق نمونه و متقاضی وجود ندارد .

شرکت ایران پیگلر تولید کننده فلوتر ایران پیگلر می باشد ، این فلوتر برای تنظیم جریان سیالات در  پمپ مورد استفاده قرار رمی گیرد .

فلوتر شرکت ایران پیکلر از آلیاژ برنج تولید شده و دارای واشر و توپی از جنس پلاستیک مرغوب و درجه یک می باشد ، این فلوتر برای کنترل جریانات به صورت شناور بر روی سطح مایعات قرار می گیرد ، هنگاهی که سیال درمنبع از حد مورد نظر بیشتر شد و ارتفاع مایع بالا رفت اگر از فلوتر شرکت ایران پیگلر استفاده نکنیم ، پمپاژ اتفاق می افتد . به این صورت که سیال از منبع سرازیر شده و مقدار زیادی از مایع به هدر می رود .

با بالا رفتن سطح آب فلوتر شرکت ایران پیبگلر نیز با سطح آب بالا می رود و به دور محور شیر  می چرخد و باعث بسته شدن شیر می شود و در هنگام پایین آمدن سطح آب فلوتر نیز به سمت پایین حرکت می کند  و زمانی که آب به سطح مورد نظر رسید شیر باز شده و دوباره منبع از سیال مورد نظر پر می شود .

شرکت ایران پیگلر با تولید فلوتر در سایز های مختلف و قطعات مختلف نیاز بازار و بسیاری از خرید داران را برطرف نموده است . این محصول  از کیفیت بالایی بر خرد دار است و می توانند فشار بالا را تحمل نماید .

شرکت ایران پیگلر

شرکت ایران پیگلر با روش  فورجینگ ، فلوتر خود را تولید می نماید و با دستگاه پرس فلوتر را با فشاری بالا بر 400 تن پرس می نماید که این موضوع استقامت بالا در فلوتر را نیز نشان می دهد .

فلوتر به معنای شناور می باشد به همین دلیل به نام شناور نیز شناخته می شود چرا که روی سیالات در منبع به صورت شناور می ماند  . همان طور که می دانیم فلوتر بخشی از لول کنتور می باشد که عموم به اشتباها فلوتر را بخش کامل لول کنتور می داندد و این موضوع کاملا اشتباه می باشد .

در شرکت ایران پیگلر فلوتر هایی که به صورت مکانیکی پر می شوند به یک اهرم متصل هستند ، که این اهرم خود به یک شیر وصل می شود .

انواع تولیدات شرکت ایران پیگلر

. فلوتر 2/1 اینچ ایران پیگلر

. فلوتر 4/1 اینچ ایران پیگلر

. فلو 4/3 اینچ فلوتر ایران پیگلر

. فلوتر 1 اینچ ایران پیگلر

. فلوتر 2 اینچ ایران پیگلر

فلوتر شرکت ایران پیگلر در  درون منبع هایی که حاوی آب ، روغن ، نفت ، بنزین ، بخار ، گازوئیل هستند به راحتی کارایی خود را انجام می دهد و استحکام بالایی از خود نشان می دهد .

اما باید توجه نماییم از فلوتر شرکت ایران پیگلر در منبع هایی مکه حاوی مایعات ذرات دار هستند استفاده نکنیم چون این ذرات به مرور باعث رسوب فلوتر شده و اجازه نمی دهد فلوتر کارایی خود را به خوبی نشان دهد .

تولیدات شرکت ایران پیگلر دارای نشان استاندارد بوده و از کیفیت بالا بر خورد دار هستند که می توانید این محصول را از نمایندگی های ایران پیگلر در شهر خود با خیال آسوده  خرید داری نمایید .

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.