شرکت شیرآلات عماد آدرس شرکت شیرآلات عماد

شرکت شیرآلات عماد

شرکت شیر آلات عماد از اولین تولید کننده های شیرآلات پلیمری می باشد ، این شرکت با به کار گیری مواد درجه یک تواسته است شیر آات به رنگ کاملا سفید تولید نماید ، شیرآلات عماد تحت هیچ شرایطی تغییر رنگ نمی دهند و بر خلاف شرکت های دیگر که از پوشش زرین برای شیر آلات خود استفاده می کنند شرکت شیر آلات عماد محصولات خود را با رنگ سفید تهیه می نماید . علت این که بعضی شرکت ها از رنگ زرین استفاده می کنند این است که آن ها از مواد آسیابی و درجه دو و کهنه استفاده می کنند و به همین علت دچار تغییر رنگ می شوند پس برای این که این تغییر قابل دیدن نباشد با پوشش دهی زرین این مشکل را می پوشانند .

شرکت شیرآلات عماد

محصولات شرکت شیر آلات عماد

شیر روشویی تک پایه ، شیر ظرفشویی ، شیر حمام ، ست واشر ، روبند و لنگی ، دو پایه دیواری ، شیر توالت می باشند ، جنس بدنه و دسته شیر آلات پلاستیک بوده و دارای کار تریج 40 می باشند .

شیر آلات عماد با توجه به نوع جنسان در مناطق مختلف کارایی دارند ولی بیشترین کارایی این شیر آلات در مناطق مرطوب می باشد چون با دما و رطوبت دائم در تماس هستند و این شیر آلات در چنین شرایطی اصلا زنگ نمی زندد و خوردگی پیدا نمی کنند .

مزایای شیر آلات شرکت عماد

رسوب پذیری ندارند ، به راحتی تمیز می شوند ، کم ترین استهلاک اتصالات را دار می باشند ، اگر دچارر مشکلی شوند قطعات آن ها به راحتی با کم ترین ثیمت  تعویض می شود ، زنگ نمی زنند ، حداقل ده سال کارایی می دهند بدون این که نیاز به تعمیر داشته باشند ، زیبایی چشم گیری دارند و مهم تر این که با گارانتی به خریداران محترم ارایه می شوند .

شرکت شیر آلات عماد محصولات خود را به صورت اهرمی نیز ارائه می دهد ، این اهرم به روی بدنه شیر قرار می گیرد و با بالاو پایین کردن جریان آب را کم و زیاد کرده و قطع و وصل می نماید و با چرخاندن آن می شود آب را سرد یا گرم کرد ، این اهرم باعث شده که هم آب کنترل شده خارج شود و هم این که در صرفه جویی آب کمک شایانی کند .

شیر آلات شرکت عماد با توجه به جنسشان همانند شیر آلاتی که از آلیاژ برنج تهیه می شوند بسیار مستحکم می باشند و با توجه به این استحکام و مقاومتی که  دارند از نظرهزینه بسیار مقرون به صرفه می باشند .

شرکت شیر آلات عماد برای اولین بار توانست چنین شیر آلات پلیمری با مواد درجه یک را به بازار ایران عرضه کند که همین موضوع باعث برتری این شرکت با رقبای خود می باشد .

شرکت شیر آلات عماد  قبل از اینکه محصولات خود را وارد بازار می نماید همه آن ها را مورد بررسی و آزمایش قرار می دهند تا خریداران بتوانند با خیال راحت و با ضمانت تهیه نمایند .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.