شرکت شیر آلات سپاهان محصولات شرکت شیر آلات سپاهان

شرکت شیر آلات سپاهان

گروه تولیدی شرکت شیر آلات سپاهان ازپرسنل  متخصصی که آگاه به دانش فنی هستند ، برای ساخت شیر آلات استفاه می کنند .

شیر آلات شرکت سپاهان با کیفیت بالا و نمایی زیبا تولید می شوند ، یکی از پر کاربرد ترین تولیدات شرکت سپاهان شیر آلات اهرمی

می باشد ، این شیر آلات با توجه به نوع باز و بسته شدن امروزه در جاهای مختلفی کار برد دارند خصوصا در مکان های عمومی از این مدل شیر آلات استفاه میکنند .

شیر آلات اهرمی جوری ساخته می شوند که یک اهرم روی بدنه قرار می گیرد و می تواند مقدار آب خروجی از لوله را کنترل نماید .

شیر آلات اهرمی شرکت سپاهان با تولید و توزیع انواع شیر آلات که شامل شیر گاز ، شیر آب ، می باشد توانسته است رضایت خریداران محترم را جلب نماید .

جنس شیر آلات شرکت سپاهان از آلیاژ برنج می باشند .

شرکت شیر آلات سپاهان دارای گواهینامه  تایید صلاحیت آزمایشگاهی بوده و همچنین مورد تایید اداره کل استاندارد و تحقیقات صنعتی اصفان و استاندارد ملی ایران می باشد .

شرکت شیر آلات سپاهان تولیدات خود را به صورت ست نیز عرضه می نماید تا خریداران بتوانند به خاطر زیباتر شدن دکوراسیون بهداشتی خانه و … آن ها را تهیه نمایند .

جنس شیر آلات سپاهان از آلیاژ برنج بوده که با رنگ استاتیک پوشیده می شوند ، این شیر آلات هر گز دچار خوردگی نمی شوند .

شیر آلات سپاهان شامل شیر روشویی ، شیر ظرفشویی و شیر توالت ، شیر حمام و… می باشند که با کیفیت بالا و مقاوم تولید می شوند .

شیر های اهرمی دارای واشر نمی باشند این شیر یا متریال تخصصی توسط شرکت شیر آلات سپاهان ساخته می شود  که هرگز تغییر رنگ نمی دهند و خوردگی و زنگ زدگی پیدا نمی کنند و می توان زمان زیادی بدون اینکه آسیبی ببینند و نیاز به تعمیر داشته باشنداز آن ها استفاده کرد .

این شیر آلات با توجه به این که با استاندارد های خاصی تولید می شوند در مقابل فشار و ضربه محکم بوده و به همین دلیل  در شرایط های مختلف می توان از آن ها استفاده کرد .

شرکت شیر آلات سپاهان

شیر آلات شرکت سپاهان رسوب گذاری ندارند و به هیچ وجه پوسیده نمی شوند و همیشه براق باقی می مانند ، عمل باز و بسته کردن این شیر آلات  به دلیل این که اهرمی هستند بسیار راحت می باشد  به طوری که با فشار دادن اهرم به سمت پایین یا بالا می توان آب را کم یا زیاد کرد  و با  چرخش اهرمی توان آب را گرم یا سرد کرد .

شیر آلات امروزی نسبت به گذشته این قابلیت را دارند که می توانند  مصرف آب را به صورت چشم گیری کاهش می دهند .

شرکت شیر آلت سپاهان  با هدف ارائه محصولات با کیفیت این امتیاز را برای خریداران در نظر گرفته است که موقع خرید برگ ضمانت کالا را در اختیارشان قرار دهد تا با خیال آسوده این محصولات با کیفیت را خریداری و استفاده  نمایند .

تاسیسات امینکو-بازار شیرآلات اتصالات-قیمت به روز

از نکاتی مهمی که به مشتریان در زمینه خرید هر نوع محصول کمک می کند اطلاع از قیمت و سایر مشخصات کالای مورد نظر است. در این صورت هر فرد می تواند به راحتی کالاهای مختلف و کالاهای مشابه از

برندهای متفاوت را به دقت با هم مقایسه کند و بهترین انتخاب را انجام دهد.

در شرایطی که مشخصات کالاهای در حال فروش کامل نباشد، ممکن است افراد در انتخاب محصول مناسب خود و خرید آن با مشکلاتی مواجه شوند و در نهایت محصولی که تهیه کرده اند به طور کامل انتظاراتشان

را برآورده نسازد.

در همین تاسیسات امینکو به منظور ایجاد شفافیت در زمینه ی قیمت ها، شرایط تخفیفات، ارائه ی اطلاعات کافی و احترام به خریدار گرامی اقدام به ایجاد استارت آپی جدید در عرصه شیرآلات خانگی و صنعتی

نموده و به این شکل فصلی نو در زمینه ی ارائه لیست قیمت، کمترین قیمت و نمایندگی فروش محصولاتی چون شیر گازی سارا، شیر گازی عالی، نوار تفلون آسیا، نوار تفلون دنا، شیرآلات کیزایران، شیر گازی

استارکو، شیرآلات رهانه، انواع شیرآلات سیتکو، شیر گازی سوگاتی، شیر گازی بوگاتی، شیرآلات سیم ایتالیا، شیرآلات کشویی سامین و شیرآلات رفیع آغاز کرده است.

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.