شرکت شیر شبکه پرواز ، نمایندگی شیر شبکه پرواز

 

شیر شبکه جهت قطع و وصل جریان سیال ، تنظیم دما، تنظیم میزان سیال خروجی و تنظیم فشار شیر استفاده می شود. شیر شبکه با توجه به ساختار خود در حالت نیمه باز مقاومت بیشتری در مقابل سیال عبوری از خود نشان می دهد و آسیب زیادی نمی بیند. مجرابندهای این شیرها بنام شیرهای چند راهه می باشد و کارکرد 2 تا 3 شیر را به تنهایی انجام می دهد . عملکرد این شیرها به اندازه ای راحت می باشد که تنها با چرخاندن یک دسته می توان جهت ورودی و خروجی را تعیین نمود.

در تکمیل تعریفی از شیر شبکه می توان گفت شیری است که با یک چهارم دور باز و بسته شده و روی کمربند یا لوله فلزی جهت قطع و وصل اضطراری شبکه توزیع آب نصب می شود.

خرید شیر شبکه پرواز

نام های رایج این شیر شیر انشعاب، شیر کمربند شیر انشعاب، شیر زینچه و شیر شبکه می باشد.

جهت باز و بسته نمودن این شیر ابتدا مهره ته شیر باز می شود و با ضربه کوچکی به قسمت نری شیر و سپس باز کردن شیر مجدداً مهره بسته می شود.

محل نصب این شیر بر روی کمربند متصل به لوله انتقال توزیع آب می باشد. که شیر می بایست از سمت آچارخور به کمربند وصل گردد .

در سال 1375 فعالیت شرکت تولیدی پرواز در زمینه تولید شیرآلات باکیفیت آغاز شد که این شیرآلات در صنایع آب و فاضلاب کارکرد و مورد مصرف بالایی دارد.

همواره مجریان و مدیران با سابقه و متعهد این شرکت تولیدی صنعتی کوشیده اند تا محصولاتی با کیفیت و در شان مصرف کنندگان را  تولید و روانه بازار کنند.

شیر شبکه پرواز تولید شده توسط این شرکت در دو نوع شیر شبکه بالوالو و شیر شبکه ساده و طرح جدید می باشد. که وظیفه همگی آنها گرفتن انشعاب در شبکه انتقال آب می باشد که مزیت شیر شبکه بالوالو نسبت به شیر شبکه ساده در راحتی در باز و بسته کردن می باشد. آلیاژ به کار رفته در شیر شبکه بالوالو از آلیاژ برنج با روش فورج بوده و آلیاژ مصرفی در شیر شبکه ساده آلیاژ برنز می باشد که در صورت نیاز با توپی و واشر برنزی نیز قابل عرضه می باشد.

قیمت شیر شبکه پرواز

[تعداد: 4    میانگین: 3.8/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *