شرکت شیر گازی مهشیر

شرکت شیر گازی مهشیر

گروه تولیدی شیرآلات مهشیر در زمینه تولید انواع شیر گازی و غیر گازی به وسیله آلیاژ برنج فعالیت میکند و توانسته است از سال 1385 با تولید انواع شیرآلات به صورت مستمر در این زمینه بدرخشد و هر روز به تولیدات سبد محصولات خود بیفزاید و همچنین با بروز کردن مستمر ماشین آلات و تخصص کارکنان خود محصولاتی با کیفیتی بالاتر را روانه بازار نماید و رضایت مشتریان و مصرف کنندگان این صنعت را به سمت خود سوق نماید.

شیر گازی یکی از انواع شیر توپی می باشد که دارای دسته ای کشیده برای باز و بسته شدن به اندازه یک ربع دایره چرخش می کند. در محل اتصال این دسته ضامنی روی شیر قرار گرفته که از چرخش بیش از 90 درجه آن جلوگیری می کند. در شیر توپی ربع گرد از یک قطعه توپی شکل برای متوقف کردن و راه اندازی دبی سیال در پایین دست شیر استفاده شده است. با چرخش ساقه شیر توپی ربع گرد به سمت موقعیت باز شدن، توپی چرخیده و سوراخی که در وسط آن تعبیه شده است در مسیر ورود و خروج سیال قرار می گیرد، جریان آشفته ای در شیر توپی ربع گرد ایجاد می شود. این مشخصه باعث محدودیت کاربرد   Ball Valve می گردد. بنابراین بایستی فقط در کاربرد های کاملاٌ باز و یا کاملاٌ بسته بکار روند.

خرید شیر گازی مهشیر

مزیت استفادهاز شیرهای گازی:

قیمت پایین تر نسبت به سایر شیرها

عمل کردن سریع در باز و بسته شدن

عمل کردن در 1.4 بسته بودن و باز بودن مجرای توپی

یکپارچه بودن قطعات آن و عدم نیاز به روانکاری

وزن کم، ساختمان فشرده، نصب و بهره برداری آسان

گشتاور پایین مورد نیاز جهت باز و بسته کردن (در نتیجه انتخاب آسانتر عملگر)

استفاده از شیرهای توپی چند راهی برای تغییر جهت جریان

قیمت شیر گازی مهشیر

به طور معمول این سری از شیرها مشخصه های کمتری برای تنظیم جریان دارند و همچنین در وضعیت تنظیم جریان بدلیل سرعت بالای سیال، نشیمنگاه در معرض سایش سریع قرار می گیرد. یکی دیگر از اشکالات شیر گازی ها حبس شدن مقداری از سیال در داخل توپی در هنگام بسته شدن می باشد.

در هنگام نصب شیر گازی مهشیر پیشنهاد می شود از انواع مواد آب بندی همچون نوار چسب تفلون یا مایع تفلون برای آب بندی آن استفاده گردد که از هر گونه نشتی پس از نشت شیر گازی جلوگیری نماید.

[تعداد: 4    میانگین: 5/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *