شرکت نوار تفلون آسیا سایت شرکت نوار تفلون آسیا

شرکت نوار تفلون آسیا

یکی از شرکت های پیشرفته و فوق تخصص در تولید محصولات بهداشتسی با تنوع بالا ، شرکت نوار تفلون آسیا می بتاشد ، این شرکت با برند آسیا فعالیت خود را سال های پیش اغاز کرده است و توانسته است بهترین نوع نوار تفلون را در انواع مختلف تهیه و تولید نماید .

تولیدات شرکت نوار تفلون آسیا :

نوار تفلون آسیا طلایی

. نوار تفلون اسیا گلد

. نوار تفلون آسیا صورتی

. نوار تفلون سفید خمیری آسیا

یکی از مهم ترین و پر کاربرد ترین تولیدات شرکت نوار تفلون آسیا ، نوار تفلون آسیا طلایی می باشد .

شرکت نوار تفلون آسیا ، محصولات خود را مطابق با استاندارد های ملی تولید می نماید ، به طور کلی می توان گفت شرکت نوار تفلون اسیا از سازمان استاندارد ، تاییدیه دریافت کرده است .

موارد استفاده نوار تفلون از تولیدات شرکت نوار تفلون آسیا :

. برای آب بندی کردن لوله ها کاربرد دارد .

. برای اتصالات از نوار تفلون آسیا استفاده می شود .

. در شیر آلات تاسیساتی به کار برده می شود .

. برای آب بندی انواع اتصالات گالوانیزه برزیلی از نوار تفلون آسیا استفاده می شود .

شرکت نوار تفلون آسیا

تعریف نوار تفلون از تولیدات شرکت نوار تفلون آسیا :

نوار تفلون که با نام نوار آب بندی نیز معرفی می شود ، از جنس پلی تترا فلوئورواتیلین می باشد که با ضخامت کم تولید می شود ، در لوله کشی در قسمت هایی از اتصال که به صورت دنده ای یا رزوه ای می باشد نوار تفلون آسیا از تولید شرکت نوار تفلون آسیا ، استفده می شود ، این نوار را باید 5 یا 6 بار دور اتصال مورد نظر بچرخانیم تا از نشتی جلوگیری کرده و آب بندی را به طور کامل انجام دهد .

ویژگی های نوار تفلون های تولید شده شرکت نوار تفلون آسیا :

نوار تفلون آسیا  به رطوبت حساسیت ندارد ، از مقاومت شیمیایی بالایی بر خورد دار می باشد ، در برابر خورندگی مقاوم می باشد ، در برابر حرارت مقاومت دارد ، از اصطکاک پایینی برخورد دار است ، در برابر ضربه مستحکم می باشد ، در برابر اشعه UV مقاومت بالایی از خود نشان می دهد ، مقاومت دی الکتریک بالایی دارد ، در برابر کش آمدن استحکام بالایی دارد ، به صورت کاملا نچسب می باشد که ز ویژگی های مهم تولیدات شرکت  نوار تفلون آسیا  به شمار می آید .

طبق ویژگی هایی که  از تولیدات شرکت نوار تفلون آسیا گفتیم ، این شرکت از پر فروش ترین  و پر تیراژه ترین انواع نوار تفلون می باشد که با برند آسیا راهی بازار می نملید .

شرکت نوار تفلون آسیا  با به کار گیری نیروهای زبده و متخصص نوار تفلون با کیفیت بالا تولید می نماید ، تولیدات شرکت نوار تفلون آسیا  طبق استاندارد های ملی بر تکمیل خطوط لوله کشی در جاهاهی مختلف پرداخته است .

هم اکنون شرکت نوار تفلون آسیا با برند آسیا معروف ترین و بهترین برند در میان سایر رقبا می باشد .

قیمت نوار تفلون تولیدی شرکت نوار تفلون آسیا با توجه به کیفیت تولیدی که در اختیار مشتری های محترم و لوله کشان گرامی قرار داده می شود بسیار ارزان و مناسب می باشد  .

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.