شرکت پیگلر تولیدات شرکت پیگلر|کارخانه شرکت پیکلر

شرکت پیگلر

یکی از تولید کنندگان با کیفیت شیر آلات در دنیا شرکت پیگلر می باشد ، این شرکت با داشتن ماشین آلات به روز دنیا و با استفاده از دانش و فناوری مهندسین مجرب بهترین نوع شیر آلات را در دنیا تهیه و تولید می نمایند .

شرکت پیگلر در شهر دونکاستر شهری در منطقه بیرمنگام انگلستان قرار گرفته است ،  این شرکت با دارا بودن بیش از 1400  نفر کارکنان به فعالیت خود ادامه می دهد .

دو شرکت با نام Yorkshire fitting ltd  و pegler   باهم ادغام شدند و نام جدید شرکت را به pegler yokshire تغییر دادند و شرکت پیگلر با همین نام فعالیت خود را شروع نمود .

تولیدات شرکت پیگلر

. شیر گازی برنجی pn25  پیگلر

. شیر فلکه کشویی برنجی pn20 پیگلر

. شیر فلکه کشویی برنجی pn16 پیگلر

شیر آلات شرکت پیگلر به عنوان قطع و وصل کردن جریان سیالات و کنترل جریان سیالات در لوله کشی و صنعت و ساختمان سازی کاربرد دارند .

شرکت پیگلر شیر آلات خود را با آلیاژ برنج تولید می نماید  ، و با آبکاری کروم پوشش می دهد ، این شیر آلات دارای دسته ی فلکه مانند

و اهرم بلند می باشند . شیر آلات دارای اهرم به صورت ربع گرد باز و بسته می شوند . اگر از مدل شیر آلاتی که دارای دسته بلند هستند

استفاده نمایید باید به این نکته توجه نمایید که شیربرنجی را یا کامل باز نگه دارید و یا کامل ببندید تا دچار آسیب نشود ، نیمه باز نگه

داستن اهرم شیر ، عمر شیر آلات را کوتاه می کند .

شیر آلات شرکت پیگلر دارای مقاومت بالاده و می توانند فشار بالا را تحمل نمایند ، این شیر الات درتمام  مناطق با آب و هوایی مختلف کارایی دارند و  با توجه به نوع متریالی که تولید شده اند به هیچ عنوان با گرما و سرما  دچار خوردگی نمی شوند .

شیر گازی برنجی شرکت پیگلر در چ مکان هایی مورد استفاده قرار می گیرد :

مصارف خانگی ، تجاری و صنعتی ، خطوط انتقال گاز ، تاسیسلا ساختمان ، تاسیسات شهری ، تجهیزات گرمایشی ، سیستم های آبیاری ، انتقال آب کشاورزی .

به طور کلی شیر آلات گازی برنجی شرکت پیگلر برای مایعات غیر خورنده مورد استفاده قرار می گیرند ، اگر این شیر آلات در مسیری لوله

ای قرار بگیرند که سیالات آن حاوی ذرات باشند به مرور دچار رسوب شده و کنترل مایعات به خوبی انجام نمی دهد  و خطرات جدی را به

دنبال دارد .

شرکت ایران پیگلر

مزایای شیر گازی برنجی شرکت پیگلر

. قطع و وصل کامل جریان

. جلوگیری از بازگشت مایعات و گازها

. تنظیم و کنترل مقدار و فشار مایعات و گازها

. کنترل و ایمن نگه داشتن دستگاه ها

شیر آلات گازی برنجی شرکت پیگلر می تواند فشار کاری 10 بار تا 100 بار را به راحتی تحمل نمایند ، این شیر آلات در سایز های 4/1 تا 4 اینچ تولید می شوند ، هم چنان که گفتیم شیر آلات شرکت پیگلر سایز زیادی ندارند ولی می تواندد فشار بالا را تحمل نمایند و این موضوع کیفیت بالای شیر آلات شرکت پیگلر را نشان می دهد .

شیر فلکه کشویی برنجی شرکت پیگلر

این شیر نیز از آلیاز برنج بوده که با ابکاری کروم پوشش داده می شود  ، این شیر آلات فشار بار 16 و 20 را می توانند تحمل نمایند و در بخار ، آب و روغن قابل استفاده می باشند ، به صورته دنده مادگی نصب می گردند و دارای مقاومت بسیار بالایی می باشند .

شیر آلات شرکت پیگلر دارای نشان استاندارد بوده و همین نشان بالا بودن کیفیت محصولات شرکت پیگلر را به خوبی نشان می دهد . محصولات شرکت پیگلر را می توانید از نمایندگی شهر خود تهیه نمایید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.