شرکت کیز ایران تولیدات شرکت کیز ایران

شرکت کیز ایران

اولین تولید کننده شیر فلکه های کشویی برنجی در ایران در سال 1363 توسط شرکت کیز ایران تولید شد ، این شرکت با داشتن نیرووهای متهعد و متخصص و در پی تلاش های شبانه روزی در طی سال های متوالی توانست خود را به عنوان برترین تولید کننده شیر آلات ساختمانی و تاسیساتی در عرصه  صنعت در میان سایر رقبا معرفی نماید .

شرکت کیز ایران با هدف راهبردی کیفیت مطلوب و ماندگار ، با عزمی راسخ و خلل ناپذیر در حال توسعه بخشیدن به تولیدات خود مطابق با نیاز های  روز بازاز می باشد .

افتخارات شرکت کیز ایران

دریافت جوایز بین المللی کیفیت ( اسپانیا 1994 – 2008 و اروپا 2010 ) ، اولین دریافت کننده نشان استاندارد از موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران ، انتخاب کار آفرین نمونه از جشنواره قهرمانان صنعت سال 1387 ، انتخاب مدیر نمونه در همایش تولید کنندگان نمونه کشوری در سال 1389 ، انتخاب شرکت برتر در جشنواره قهرمانان صنعت در سال 1390 .

استفاده از ماشین آلات به روز و مجهز واستفاده از تکنولوژی و و تلاش های فراوان نمایندگی های فروش و هم چنین حضور مدیران و کارکنان زبده و با تلاش باعث شده است که محصولات شرکت کیز ایران به این افتخارات دست یابد و در راه توسعه محصولات خود بر اساس نیاز های آنی وجاری فروشندگان قدم بر دارد .

شرکت کیز ایران

اهداف شرکت کیز ایران :

1 . افزایش سهم شرکت از بازار ساخت و ساز .

2 . همکاری با مراکز علمی تحقیقیاتی .

3 . بهره گیری از دانش و تجربه نیروهای انسانی کار آمد .

4 . حضور در عرصه های بین المللی .

تولیدات شرکت کیز ایران

شیر کشویی کیز ایران ، شیر یک طرفه دریچه ای کیز ایران  ، شیر یک طرفه فنری کیز ایران ، شیر توپی رو پیچ کیز ایران ، شیر توپی توپیچ کیز ایران ، شیر توپی کیز ایران ، شیر صافی Y  کیز ایران ، شیر پیسوار کیز ایران ، شیر واشری کیز ایران ، فیلتر گازی کیز ایران ، شیر آتشنشانی کیز ایران ، شیر سوزنی کیز ایران ، شیر شبکه کیز ایران ، شیر انشعاب کیز ایران ، شیر فشار شکن کیز ایران .

تمام محصولات شرکت کیز ایران از بهترین مواد اولیه تشکیل شده اند ، این شیر آلات با بدنه آلیاژ برنج فوج پذیر تولید می شوند . شیر آلات شرکت کیز ایران  دارای نشان استاندارد بوده و مطابق با استاندارد های بین المللی طراحی و تولید می شوند .

مزایای تولیدات شرکت کیز ایران با روش فورجینگ :

در روش فورجینگ فاصله مولکولی بین ذرات کم شده و استقامت شیر بالا می رود ، هم چنین کم شدن فاصله مولکولی ذرات باعث شده در آزمایشات انهدام ، شیرآلات مقاومت بالایی را از خود نشان دهند و در نتیجه میزان فشار باری بالایی را می تواند تحمل نمایند .

شرکت کیز ایران ضمن قدر دانی از مشتریان محترم در تلاش است که بتواند محصولات خود را توسعه بخشیده و با کیفیت بالا راهی بازار نماید .

شرکت کیز ایران برای رفاه حال مشتریان و راحتی در خرید شیر آلات کیز ایران نمایندگی های معتبر و متعددی در سراسر کشور اتخاذ کرده است تا با خیال آسوده خرید داران محترم شیر آلات مورد نظر خود را تهیه نمایند .

 

 

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 2 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.