شلنگی طرح اس 1/2 کروم خرید شلنگی طرح اس 1/2 کروم

شلنگی طرح اس 1/2 کروم

شرکت رفیع شلنگی طرح اس 1/2 کروم  را به صورت زرد براق و کروم تولید می کند . این شرکت با مواد مرغوب و درجه یک تمامی محصولات خود را تولید می نماید .

با توجه به این که  تقاضا برای شلنگی طرح اس 1/2 کروم زیاد است شرکت رفیع این شیر را با قیمت مناسب و کیفیت بالا به بازار شیرآلات عرضه می نماید .

شلنگی طرح اس 1/2 کروم رفیع انتقال جریان آب را بر عهده دارد و جریان آب را تنظیم و کنترل می نماید و هم چنین جریان آب را باز ، کم و زیاد و قطع می نماید و شلنگی طرح اس 1/2 کروم رفیع آب بندی را به طور کامل تحت هر شرایطی به طور دقیق انجام می دهد .

شیر شلنگی طرح اس 1/2 کروم رفیع  از سه بخش مهم و اصلی تشکیل شده است .

این بخش ها شامل ، لوله مهره ، تنه ، بالا تنه می باشند .

لوله مهره و تنه به وسیله فورجینگ تولید می شوند به همین دلیل مستحکم هستند ، بالا تنه نیز به روش شمش تولید می شود .

با توجه به این که شیر شلنگی اس1/2 کروم رفیع به روش فورجینگ تولید می شوند می توانند فشار بالا را تحمل کنند و در برابر ضربه استحکام بالایی داشته باشند .

شلنگی طرح اس 2/1 کروم رفیع در کجا کاربرد دارد ؟

در مدارس و مساجد به کار گرفته می شود ، شلنگی طرح اس 1/2 کروم رفیع در باغ و باغچه و پارک کارایی دارد ،  در حیاط ، منازل ، ادارات ، پارکینگ قرار داده می شود ، شلنگی طرح اس 1/2 کروم رفیع در سیستم های آب بیاری و کشاورزی به کار گرفته ی شود .

شلنگی طرح اس 1/2 کروم رفیع برای محیط های بیرونی به کار گرفته می شود ،  به همین دلیل هنگام خرید باید به این موضوع توجه کنیم چرا که نوع ساخت شیرآلاتی که برای محیط بیرون در نظر گرفته می شوند با شیرآلاتی که در محیط داخلی قرار می گیرند متفاوت است .

انواع شلنگ ها بر روی  شلنگی طرح اس 1/2 کروم رفیع نصب می گردند .

شلنگی طرح اس 1/2 کروم

ویژگی های  شلنگی طرح اس 1/2 کروم :

شلنگی طرح اس 1/2 کروم در برابر فرسایش و پوسیدگی مقاوم است ، اگر در معرض نور خورشید قرار بگیرد هیچ گونه آسیبی نمی بیند ، شلنگی طرح اس 1/2 کروم به راحتی قابل استفاده می باشد ، شلنگی طرح اس 1/2 کروم در دماهای مختلف و رطوبت ماندگار است ، به علت این که تماما از برنج تولید شده است از دوام طولانی برخورد دار است .

کار با شلنگی طرح اس 1/2 کروم رفیع بسیار آسان است ، به آسانی نصب می گردد و طی گذراندن سیکل های متعددی آسیبی نمی بیند .

شلنگی طرح اس 1/2 کروم رفیع نشان استاندارد ملی را دارا می باشد ، این موضوع نشان از  بالا بودن کیفیت شلنگی طرح اس 1/2 کروم رفیع می دهد ، ساخت این شیر پیچیدگی خاصی ندارد و کار با آن آسان است .

نکنه مهم این که شلنگی طرح اس 1/2 کروم رفیع با توجه به کیفیت بالای آن دارای قیمت مناسب می باشد ، که خریداران محترم می توانند این شیر را از نمایندگی های شرکت رفیع با خیال راحت تهیه نمایند .

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.