شلنگی طرح اس 3/4 کروم خرید شلنگی طرح اس 3/4 کروم

شلنگی طرح اس 3/4 کروم

امروزه شیر آلات بخش مهمی از تاسیسات ساختمانی و تاسیساتی را بر عهده دارند پس باید در انتخاب آن ها دقت لازمه را به عمل آوریم .

شرکت های زیادی در کشور هستند که شیر آلات را با کیفیت ، جنس و سایز و کارایی های مختلف تولید می نمایند .

در خرید شیر آلات بهداشتی ساختمانی باید توجه کنیم که برندی انتخاب شود که از برترین های حال حاضر در صنعت شیر سازی  باشد .

شرکت رفیع از بهترین شرکت های تولیدی شیر آلات می باشد که تمامی محصولات خود را مطابق با استاندارد های ملی و بین المللی تولید می نماید و تمام نکات مهمی که برای کیفیت برتر هر شیر آلاتی نیاز است را رعایت می نماید .

 شیر شلنگی طرح اس 3/4 کروم رفیع  از پر فروش ترین نوع شیر آلات تولیدی شرکت رفیع است که  مخاطبان بسیاری را جذب خود نموده است ، این شیر وسیله انتقال جریان آب می باشد و آن را کنترل و تنظیم می نماید .

در ابتدا بهتر است به این نکته اشاره کنیم که تمامی شیر آلات مورد استفاده در محیط های بیرونی با شیر آلاتی که در فضاهای بسته مورد استفاده قرار می گیرند متفاوت هستند پس هنگام خرید حتما به این موضوع توجه کنید .

آنالیژ شلنگی طرح اس 3/4 کروم :

شلنگی طرح اس 3/4 کروم از آلیاژ برنج که از مرغوبت ترین نوع مواد استفاده شده در شیر آلات محسوب می شود تشکیل شده است ، این شیر از سه بخش اصلی به نام لوله مهره و تنه و بالا تنه تشکیل شده است .

تنه و لوله مهره شلنگی طرح اس 3/4 کروم رفیع را به روش فورجینگ تولید می کنند ، با این روش استقامت شیر شلنگی طرح اس 4/3 کروم در برابر ضربه بالا می رود و می تواند فشار های بالایی را که وارد می شود تحمل نماید .

بالا تنه شلنگی طرح اس 3/4 کروم  رفیع به روش شمش تولید می شود ، که باز هم به شیر استقامت بالایی در برابر فشار و ضربه می بخشد .

شلنگی طرح اس 3/4 کروم

استفاده از شلنگی طرح اس 3/4 کروم رفیع :

. در باغ و باغچه و پارک کارایی دارد .

. در سیستم های کشاورزی و آبیاری کارایی دارد .

. شلنگی طرح اس 3/4 کروم رفیع در مساجد و مدارس و ادارات  مورد استفاده قرار می گیرد .

. در تمامی محیط های باز قابل استفاده می باشد .

. در منازل ، پارکینگ ، تاسیسات مورد استفاده قرار می گیرد .

شلنگی طرح اس 3/4  با سرب نیز تولید می شود اما چون برای سلامتی انسان خطرناک است باید از شلنگی طرح اس 3/4 کروم  تمام برنجی استفاده نمایید .

کارایی شلنگی طرح اس 3/4 کروم  :

به راحتی نصب می گردد و کار با آن بسیار راحت است ،  دچار خوردگی ، فرسایش و ساییدگی نمی شود ، رطوبت به شلنگی طرح اس 3/4 کروم  رفیع آسیب نمی رساند و در محیط های سرد و گرم مستحکم می باشد ، شلنگی طرح اس 3/4 کروم رفیع تحت هر شرایطی آب بندی را به طور کامل و دقیق انجام می دهد ، شلنگی طرح اس 3/4 کروم  اگر در معرض تابش مستقیم نور خورشید قرار بگیرد مشکلی را برای این شیر ایجاد نمی کند و مقاومت بالایی از خود نشان می دهد .

شلنگی طرح اس 3/4 کروم رفیع با ضمانت خرید در اختیار خرید داران قرار می گیرد ، شما برای این که خرید مطمئنی داشته باشید می توانید این شیر را با ماندگاری بالا و کیفیت عالی از نمایندگی های رفیع خرید داری نمایید .

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.