شیرآلات راسان مدل آلیس خرید شیرآلات راسان مدل آلیس

شیرآلات راسان مدل آلیس

مجموعه ماهسان پویا با نام تجاری راسان از برند های محبوب و شناخته در صنعت شیرآلات کشور می باشد که از سال 1376 فعالیت خود را آغاز نموده است. مدیران این شرکت پیش از آنکه خود در زمینه تولید شیرآلات فعالیت داشته باشند در زمینه واردات شیرآلات از کشور آلمان بودند. که همین تجربه باعث شد اندیشه تولید شیرآلات ایرانی با فناوری و کیفیت روز دنیا را از آلمان به داخل وارد کرده و با هنر ایرانی آمیخته نمایند و در اختیار مشتریان و مصرف کنندگان این حوزه قرار نمایند.

شاید در اوایل راه محصولات تولیدی با انتظارات مدیران و کارشناسان این شرکت که همگی از متخصصان داخلی می باشند فاصله زیادی داشت ولی با پشتکار و تلاش شبانه روزی مدیران، کارشناسان و پرسنل زحمت کش این گروه تولیدی باعث شده است که مجموعه ماهسان پویا با دو برند خوش نام راسان و ماهسان رقیبی سر سخت در کنار برند های جهانی باشد.

استفاده از دستگاه های هوشمند با تکنولوژی بالا و همینطور استفاده از مواد اولیه با کیفیت موجب شده است که کارشناسان و دست اندرکاران این گروه تولیدی بتوانند محصولاتی با گواهینامه های بین اللملی از جمله ایزو را دریافت نمایند.

شیرآلات راسان مدل آلیس

از جمله مدل های شناخته و بروز این واحد تولیدی در زمینه شیرآلات مدل آلیس می باشد که در دو رنگ کروم و طلایی و هر دو رنگ به صورت اهرمی تولید می شود که از این ویژگی می توان برای طتبیق بهتر این مدل با دیگر محصولات مورد استفاده در دکوراسیون داخلی فضا بهره گرفت. که این مدل دارای روشویی بلند اهرمی، روشویی ثابت اهرمی، دوش اهرمی، شیر سینک اهرمی و آفتابه اهرمی می باشد که می توان به صورت تکی و یا به صورت ست کامل تهیه نمود.

از ویژگیهای این مدل داراری مقطع مربعی شکل می باشد که جزء جدیدترین محصولات این گروه و از طراحی های جدید در صنعت تولید شیرآلات بهداشتی می باشد که سلایق مختلف را به خود جلب نموده است. از دیگر نکات مثبت این مدل قالب گیری به صورت یک تکه می باشد احتمال نشت آب در بین قطعات را به صفر رسانده است.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *