شیرآلات راسان مدل درسا

شیرآلات راسان مدل درسا

برند راسان یکی از برندهای معروف و شناخته شده در صنعت شیرآلات بهداشتی می باشد که در مجموعه ماهسان پویا در پایتخت ایران در شهرک صنعتی  عباس آباد تهران در کارخانه ای به مساحت 16000 متر مربع و بالغ بر 200 پرسنل در حال تولید می باشد.

این مجموعه در سال 1376 پس از سالها فعالیت در زمینه فروش شیرآلات وارداتی آلمان در سراسر ایران شروع به فعالیت تولیدی نمود. اندیشه تولید شیرآلات ایرانی با رویکرد کیفیت آلمانی از آن زمان در راس اهداف شرکت قرار گرفت. تولید شیرآلاتی مبتنی بر دانش فنی و استفاده از متخصصان داخلی از زمان شروع فعالیت شرکت مد نظر قرار گرفت و اولین محصولات ماهسان پویا تولید شد. اولین محصولات این مجموعه شاید با اندیشه مدیران فاصله زیادی داشت اما اکنون که سالها از روزهای اول می گذرد ، این شرکت با دارا بودن دو برند ماهسان و راسان رقیبی جدی برای شیرآلات خارجی در ایران شده است. شاید تشریح اندیشه تولید شیرآلاتی قابل رقابت با محصولات خارجی آن روزها برای دیگران کمی عجیب و قریب به نظر می رسید، اما پشتکار و تلاش شبانه روزی مدیران، تیم های مدیریتی، تیم های کارشناسی، کارمندان و همه پرسنل تا به امروز باعث شده است تا این مجموعه به جایگاه مد نظر خود برسد. این مجموعه هم اکنون با شعار زندگی آسان با محصولات راسان و همچنین شعار کیفیت، زیبایی، نوآوری توانسته است در تمام زمینه های تولید، طراحی و توزیع این موارد را رعایت نماید و به نتیجه دلخواه خود برسد. ولی همچنان از تلاش شبانه روزی عوامل این مجموعه کاسته نشده است و رسیدن به قله های دیگر را جزء وظایف خود می دانند. از مهمترین برنامه های فعلی این گروه رقابت هر چه بیشتر با شیرآلات اروپایی هم در زمینه کیفیت تولید و هم در زمینه طراحی می باشد. در این راستا این مجموعه مدل های بیشماری را در خطوط تولید خود قرار داده است تا اینکه بتواند بیشترین سلایق مصرف کنندگان را به خود جلب نماید. از این بین می توان به مدل درسا این مجموعه اشاره نمود.

قیمت شیرآلات راسان مدل درسا

مدل درسا یکی از پرفروش ترین مدل های تولید شده از مجموعه راسان می باشد که به نسبت رقبا خود از کیفیت بالاتری برخوردار می باشد و توانسته است تزیین گر خانه های زیادی در سراسر ایران و حتی خارج از ایران باشد. این مدل با توجه به آبکاری با کیفیت و مواد اولیه مرغوبی که دارد توانسته است مورد رضایت مصرف کنندگان واقع گردد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *