شیرآلات راسان مدل پریمو نمایندگی شیرآلات راسان مدل پریمو

شیرآلات راسان مدل پریمو

برند راسان از مجموعه تولیدات گروه ماهسان پویا می باشد که در سال 1376 این گروه شروع به فعالیت نموده است. تولید شیرآلاتی مبتنی بر دانش فنی حاصل تلاش متخصصان داخلی از زمان شروع فعالیت شرکت مدنظر قرار گرفت و در این راستا اولین محصولات ماهسان پویا تولید شد. اولین محصولات این مجموعه شاید با اندیشه مدیران فاصله زیادی داشت اما اکنون که سالها از روزهای اول می گذرد این شرکت با دارا بودن دو برند راسان و ماهسان رقیبی جدی برای شیرآلات خارجی در ایران شده است. شاید در ابتدای راه رسیدن به این مهم بسیار خارج از دسترس می بود ولی با تلاش های شبانه روزی مدیران، کارشناسان و مشاوران واحد های مختلف و عوامل تولید باعث گردید به درجه برسند.

این مجموعه هم اکنون با دارا بودن کارخانه ای به مساحت 16000 متر مربع و بالغ بر 200 نفر پرسنل در شهرک صنعتی عباس آباد تهران مشغول به فعالیت می باشد.

گروه ماهسان پویا از ابتدای فعالیت خود کیفیت یا سرلوحه خود قرار داده است و از همان بدو کار با انتقال تکنولوژی کشور آلمان به ایران باعث گردید نسبت به رقبای داخلی خود پیشی بگیرد و پس از آن نیز همیشه این شعار را حفظ نموده و توانسته است امروز علاوه بر کیفیت از زیبایی و هنر ایرانی بهرمند گردد و در بین رقبای خارجی خود نیز در بازارهای داخلی و خارجی مورد قبول قرار بگیرد و از جمله چند انتخاب اول در سبد عمده مصرف کنندگان شیرآلات داخلی قرار بگیرد. گروه ماهسان پویا همیشه تلاش نموده است در کنار کیفیت بالا قیمت را یک فاکتور مهم در خرید تمامی محصولات می باشد از یاد نبرد و به آن نیزز توجه ویژه ای داشته باشد و در این مورد نیز در کنار رقبای خود حرفی برای گفتن داشته باشد.خرید شیرآلات راسان مدل پریمو

در بین تولیدات برند راسان می توان به پکیج کامل مدل پریمو که در رنگ بندی های مختلف تولید می گردد توجه نماییم. این مدل دارای روشویی، سینک ظرفشویی، دوش و آفتابه می باشد ک از ظاهری منحنی شکل و شکیل برخوردار می باشد. از ویژگیهای این مدل تلفیق دو رنگ مختلف در کنار یکدیگر می باشد. به طور مثال آبکاری طلایی و سفید و بلعکس و آبکاری کروم می باشد. این مدل را به دلیل داشتن فرم منحنی مانند می توان در دکوراسیون داخلی کلاسیک مورد استفاده قرار داد.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *