شیرآلات راسان کارخانه شیرآلات راسان

شیرآلات راسان

گروه صنعتی ماهسان پویا با دو برند آشنا راسان و ماهسان در سال 1376 پس از سالها تجربه در زمینه تجارت و واردات برند های اروپایی شیرآلات به عنوان تولید کننده در استان تهران آغاز به کار کرد. مجموعه ماهسان پویا بر پایه دانش و تکیه بر کارشناسان و متخصصان داخلی فعالیت خود را شروع نمود و تا به امروز تمام تلاش مدیران و کارشناسان و پرسنل این گروه این بوده است که بتوانند محصولاتی با کیفیت و سلیقه گروه های مختلف مصرف کنندگان تولید نمایند.

شاید رسیدن به این پله از موفقیت در ابتدا کار ساده ای نبوده باشد ولی نگاه بلند مدت به حضور در صنعت شیرآلات باعث شده که این گروه بتواند به این مهم دست پیدا کند و امروزه محصولات تولیدی راسان و مهسان جزء بهترین برند های موجود در بازار ایران باشد که توانایی دارد با محصولات مشابه خارجی آسیایی و حتی اروپایی به راحتی هم از نظر کیفیت و هم از مدل رقابت نماید و این اطمینان خاطر را به مصرف کنندگان خود بدهد که در زمان گارانتی محصولات بی هیچ عذر و بهانه ای می تواند پایبند به توافقات خود باشد و پس از آن تا سالها خدمات پس از فروش خود را به راحتی در اختیار مشتریان محترم عرضه نماید.

تمام مواردی که گفته شد گوشه ای از افتخارات مجموعه ماهسان پویا می باشد که برای رسیدن به تک تک آن برنامه ریزی شده است و برای دستیابی به آن تلاش های بسیار گردیده است.

قیمت شیرآلات راسان

برند راسان افتخار دارد که تمامی محصولات خود را با نشان استاندارد و گواهینامه بین المللی ایزو در اختیار مصرف کنندگان محترم قرار می دهد و برای رسیدن به رضایت کامل مشتریان از هیچ تلاشی فرو گذار نمی باشد. در همین راستا در کمپین های تبلیغاتی این مجموعه شعار های جدیدی چون ” زندگی آسان با محصولات راسان” را از این مجموعه می شنوید. ام واقعیت این است که این شعار و یا حتی شعار ” کیفیت، زیبایی و نوآوری در تار و پود مجموعه وارد شده است و به اعتقاد ما محصولاتی که با این سه مشخصه تولید می شوند قطعاً نیاز مصرف کننده از هر سطحی که باشد برآورده خواهد نمود.

[تعداد: 0    میانگین: 0/5]

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *